Jak wygląda grób Anny Przybylskiej w 8. rocznicę śmierci?

Ania Przybylska zmarła 5 października 2014 roku pozostawiając w żałobie rodzinę, przyjaciół i fanów. Śmierć aktorki wstrząsnęła całym światem show-biznesu, a z tym, że odeszła do tej pory nikt się nie może pogodzić.

  Anna Przybylska była jedną z najpopularniejszych i najzdolniejszych polskich aktorek. Oprócz wyjątkowej urody posiadała także niesamowitą charyzmę i urok osobisty, któremu mało kto mógł się oprzeć. Prywatnie była mamą trójki pociech: Oliwii, Szymona i Jana oraz partnerką ich ojca, Jarosława Bieniuka.

  Niestety, okrutny los postawił na drodze aktorki chorobę. Przybylska zachorowała na nowotwór trzustki. Aktorka odeszła w wieku 36 lat pozostawiając pogrążonych w żałobie dzieci, partnera, mamę i siostrę. Artystka została pochowana wraz ze swoim ojcem na Cmentarzu Marynarki Wojennej w Gdyni-Oksywiu.

  Na pogrzeb aktorki przybyły tysiące jej fanów i mieszkańców Trójmiasta. Ostatnie pożegnanie Ani Przybylskiej transmitowane było na żywo.

  Chociaż od śmierci aktorki minęło już osiem lat grób Ani wciąż odwiedzany jest przez wielu jej fanów. Miejsce spoczynku Przybylskiej zwykle zdobi wiele zniczy i kwiatów. Jak aktualnie wygląda grób zmarłej artystki?

  Zobaczcie poniżej:

  Ze śmiercią ukochanej nie mógł pogodzić się jej partner, Jarosław Bieniuk. W jednym z wywiadów dla Vivy, piłkarz wyznał, co czuł w momencie, gdy jego ukochana odeszła:

  Szczerze mówiąc te dni po śmierci Ani uciekły mi z pamięci. W głowie, na moim prywatnym, wewnętrznym dysku powstała czarna dziura, której już nigdy nie zapełnię. Nie wiem co wtedy robiłem, o czym myślałem. Nagle znalazłem się jakby w innym świecie. Nie chcę wracać do czasu choroby Ani, bo było to najbardziej traumatyczne doświadczenie w moim życiu. Chcę pamiętać Anię z naszych szczęśliwych lat, kiedy żartowaliśmy, bawiliśmy się, rodziliśmy dzieci. Piękną, roześmianą, czułą, spełnioną… - mówił Bieniuk.

  ZOBACZ TAKŻE: Oficjalny zwiastun filmu „ANIA” o Ani Przybylskiej

  Warto wspomnieć, że z okazji 8. rocznicy śmierci Ani Przybylskiej, 7 października do kin trafi film dokumentalny zawierający niepublikowane dotąd nagrania aktorki oraz wspomnienia jej najbliższych.

  Udostępnij: