Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Przyjaźń to nie jest coś, co można nauczyć się w szkole. Ale jeżeli nie nauczyłeś się znaczenia przyjaźni, naprawdę nie nauczyłeś się niczego.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to nie tylko chwile radości, ale przede wszystkim momenty, kiedy stajemy u boku przyjaciela w ciężkich czasach. To wspólne łzy, smutek, ale i triumf. To wierność, lojalność i bezgraniczna miłość, która nie zna granic.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to jedyna rzecz na świecie, co do której teologowie, filozofowie, poeci i eksperci od życia towarzyskiego są zgodni, że nigdy nie jest jej za wiele.

Przyjaźń

znak cytatu Mężczyzna, który ma choć jednego przyjaciela, nie powinien pić sam.

Przyjaźń

znak cytatu Przyjaźń jest niezbędna. To ważne mieć kogoś, kto podnosi Cię z podłogi, włącza muzykę, polewa kolejnego kieliszka, obejmuje Cię i siedzi z Tobą aż do rana po prostu słuchając jak miotasz przekleństwami na wszystko co Cię otacza.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Pożycz pieniądze swemu nieprzyjacielowi, a go pozyskasz. Pożycz je przyjacielowi, a go stracisz.

Przyjaźń

znak cytatu Potrzeba wielu lat, by odnaleźć
przyjaciela, wystarczy chwila, by go stracić.

Przyjaźń

znak cytatu Nie ma niczego cenniejszego niż przyjaźń. Nie ma na świecie skarbu, który mógłby zastąpić prawdziwego przyjaciela. Przyjaźń to dar, który należy pielęgnować.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Lepiej rozpoznajemy wartość naszych nieprzyjaciół niż naszych przyjaciół.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Prawdziwa przyjaźń nie polega na tym, żeby patrzeć na siebie nawzajem, ale na to, żeby patrzeć w tym samym kierunku. Pomaga ci, gdy jesteś w kopocie, a nie po prostu cieszy się z twojego towarzystwa.

Przyjaźń

Zobacz więcej