Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciel to ktoś, kto rozumie twoją przeszłość, wierzy w twoją przyszłość i akceptuje ciebie po prostu takim, jakim jesteś. Choćbyś popełnił największe błędy, zawsze stanie u twojego boku, pomoże ci stanąć na nogi i pokaże, że warto iść dalej.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przymioty serca przysparzają nam przyjaciół, przymioty ducha - tylko wrogów.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Wierny bowiem przyjaciel potężną obroną, kto go znalazł, skarb znalazł.

Przyjaźń

znak cytatu Są ludzie z którymi relacje się nie zepsują,
nie ważne ile czasu się nie widzicie, ile czasu
nie rozmawiacie, zajmują pewne miejsce
w sercu i nic tego nie zepsuje.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaciel to jedna z tych rzeczy, których nie możesz pozostawić na drodze. Gdy go stracisz, nigdy już go nie odzyskasz. Twoje życie zostaje na zawsze zmienione. Coś z szaleństwa młodości przepada.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń bez zaufania to jak drzewo bez korzeni. Niczym złoto, jej wartość rośnie z każdym rokiem. Trzeba ją pielęgnować, bo nic na świecie nie jest cenniejsze od prawdziwej, niezłomnej przyjaźni.

Przyjaźń

znak cytatu Ludzie przechodzą obok nas i znikają, ale są tacy, którzy zostają na zawsze. Bez względu na czasy, na sytuacje. Oni są jak słońce, które zawsze jest choćby za chmurami. Oni użytkują naszych snów, naszych tajemnic, są ze słońcem i z mrokiem, zdesperowani, a równocześnie wierni do końca. Takie jest prawo prawdziwej przyjaźni: bez użalu, bez pamięci i bez żądań.

Przyjaźń

znak cytatu Prawdziwe przyjaźnie to te, które są głębokie. Gdy spotykasz człowieka, który myśli tak samo jak ty, czuje w ten sam sposób, a nawet widzi rzeczy w taki sam sposób jak ty - to jest prawdziwa przyjaźń.

Przyjaźń
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Przyjaźń to, gdy nie mówisz nic, a Twój przyjaciel nadal rozumie. Czasem jest to, co czuje się w sercu, ale nie mówi słowami. Przyjaźń to dzielenie się potrójną szczęśliwością i podwójnym smutkiem. Jest to największa miłość na ziemi.

Przyjaźń

Zobacz więcej