Poznając drugą osobę ciężko nie przyznać, że zwracamy uwagę na wygląd. Jest to pierwsza rzecz, którą zauważamy i często również na tej podstawie wyciągamy pierwsze wnioski na temat danej osoby. Kiedy jednak w grę wchodzą uczucia, to większą uwagę zwracamy na cechy wewnętrzne, które przyciągają drugą osobę. Poznaj zatem, jakie cechy u kobiet działają na mężczyzn jak magnes.

Odwaga

Cecha ta wiąże się z chęcią poznania nowych rzeczy oraz ciekawością świata. Nie każdy ma w sobie wystarczająco dużo odwagi, aby zdecydować się na coś nowego. Sprawia to zatem, że bardzo często stoimy w miejscu, a nasza codzienność zaczyna wyglądać jak jeden i ten sam dzień. Dzięki odwadze do poznawania nowych rzeczy mamy możliwość zbierać doświadczenia, wiedzę oraz stajemy się bardziej otwarci.

 

Poczucie humoru

Kto nie lubi osób, które potrafią się śmiać? Kto również nie lubi osób, które posiadają dystans do siebie? Poczucie humoru jest niesamowitą cechą, która zbliża do siebie ludzi. Dzięki temu czują się przy sobie swobodnie oraz mogą spędzać wesołe i radosne godziny w swoim towarzystwie. Dystans do siebie jest natomiast sygnałem o pewności siebie i poczuciu własnej wartości. Mało kto chce spędzać czas z osobą, która niewinny żart od razu odbiera jako atak.

 

Wrażliwość

Bycie silną kobietą jest niesamowitą cechą, ale coraz częściej takie kobiety boją się prosić o pomoc lub ukrywają swoje prawdziwe emocje. Nie ma jednak nic złego w złości, smutku, lęku czy frustracji. Emocje są częścią każdego człowieka, a więc naturalne też jest, że odczuwamy każdą z możliwych emocji. Pamiętaj, że siła nie polega jedynie na niezależności i zaradności, ale również umiejętności przyznania się do własnych emocji i zaakceptowania ich.

 

Inna strona wrażliwości polega również na trosce i delikatności, które kojarzą się z domowym ciepłem. Mężczyznom zazwyczaj brakuje tej wyjątkowej wrażliwości, dlatego też tak bardzo wyszukują jej u kobiet.

 

Pozytywizm

Bywają momenty, kiedy nie czujemy się najlepiej i wiele rzeczy widzimy w ciemnych barwach. Przez emocjonalne zmęczenie taka postawa jest jak najbardziej zrozumiała dla wszystkich, ale sytuacja się zmienia, kiedy negatywne nastawienie jest czymś codziennym. Mało kto lubi spędzać czas z osobą, która nieustannie na wszystko narzeka, marudzi i widzi same czarne scenariusze. Odbiera to energię i radość, a więc zazwyczaj unikamy takich osób. Pozytywne nastawienie działa natomiast odwrotnie. Przyciąga do siebie ludzi, którzy chcą czerpać siłę z dobrej energii.

 

Spontaniczność

Cecha ta jest pełna emocji, różnorodności i dobrych wspomnień. Spontaniczność oznacza odwagę, pewność siebie i niesamowitą energię. Pozwala dwójce osób zbliżyć się do siebie jeszcze bardziej oraz nadaje relacji urozmaicenia. Dlatego też spontaniczne kobiety jak magnes przyciągają do siebie mężczyzn, którzy lubią, kiedy coś w ich życiu się dzieje.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img