Śnisz o zdradzie partnera? Sprawdź, czy masz się czego obawiać!

Często miewamy sny, które po przebudzenia nadal pozostają w naszej głowie. Jednym z nich jest ten o zdradzie swojej drugiej połówki. Sen o niewierności może być dla wielu zastanawiający. Czy to oznacza, że w naszym związku jest coś nie tak? Sprawi to, że podejmiemy działania do zdrady? Nic bardziej mylnego.

Sny o niewierności

Zdarza ci się, że w twoich snach dopuszczasz się zdrady? Czy to oznaka, że masz się zacząć martwić o swoją relację? Jak się okazuje, nic bardziej mylnego. Sen o zdradzie jest dość powszechny. Jak się również okazuje to, że śnimy o zdradzie jest całkowicie normalne i nie mamy się o co martwić. Co jednak oznacza i czy faktycznie wówczas w naszych myślach pojawia się chęć dopuszczenia się zdrady?

ZOBACZ TAKŻE: Zdradzane kobiety cierpią. Jak wpływa to na ich psychikę? Straty mogą być ogromne

Co oznacza sen o zdradzie partnera?

Na początku warto podkreślić, że dopuszczenie się niewierności we śnie wcale nie oznacza, że chcemy to zrobić w normalnym życiu. Tak działa ludzka podświadomość, która mówi nam, że dany temat jest dla nas niedostępny, jednak godzimy się z tym zakazem.

Sen jest pełen namiętności i głębokich uczuć, ale nie dochodzi w nim do stosunku? Wiedz, że niemal wszyscy śniący o zdradzie właśnie tak to widzą. Największe znaczenie w tego typu snach ma osoba, z którą zdradzasz swoją drugą połówkę. Sprawdźmy, co to oznacza.

1. Zdrada ze znajomym - kiedy we śnie dopuszczasz się niewierności ze znajomą ci osobą wiedz, że gdzieś w głębi duszy wiesz, że twojemu partnerowi czegoś brakuje, a ma to osoba ze snu. Może być to poczucie humoru, spontaniczność lub inna rzecz, która cię w niej intryguje.

2. Zdrada z kimś znanym - jeżeli we śnie dopuszczasz się zdrady z osobą z pierwszych stron gazet, podświadomość podpowiada ci wówczas, że pragniesz uznania i osiągnięcia czegoś więcej w swoim życiu.

3. Zdrada z nieznajomym - w tym wypadku sen o zdradzie z nieznaną ci osobą oznacza, że warto zwrócić uwagę na jakiś aspekt w twoim związku. Może to również oznaczać, że nie do końca sam wiesz, czego chcesz i pragniesz. Wówczas warto zastanowić się nad swoim życiem i czy ci ono odpowiada.

Niemniej jednak najczęściej śnimy o zdradzie, kiedy w realnym życiu partner się nami nie interesuje. Rutyna, brak spontaniczności i przyjemności sprawiają, że to właśnie w swoich snach wyrażamy to, czego tak naprawdę pragniemy. Nie miej jednak z tego powodu wyrzutów sumienia. Każdy z nas miewa sny, które nie mają odzwierciedlenia w rzeczywistości. Może lepiej namówić partnera do ich zwizualizowania?

ZOBACZ TAKŻE: Dlaczego mężczyźni odmawiają współzycia? Te powody nie są tak oczywiste…

Udostępnij: