Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Życie jest za krótkie by codziennie rano budzić się z pretensjami do całego świata. Więc kochaj tych, którzy dobrze cię traktują, przebacz pozostałym i uwierz, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu.

Sentencje

znak cytatu Nie można żerować na cudzej tragedii dla własnej rozrywki.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Życie nie jest problemem do rozwiązania, ale rzeczywistością do doświadczenia.

Sentencje

znak cytatu Myślę, że najgorsze, co może kogoś spotkać, to przegapienie swojego życia. Niewykorzystanie szansy na zrealizowanie swoich pragnień, na odnalezienie sensu i wreszcie - na poznanie i pokochanie siebie samego. Najgorsze dla człowieka to obejrzeć się wstecz, gdy jest już za późno, spojrzeć na swoje życie i uświadomić sobie, że - z głupoty, lenistwa czy tchórzostwa - nie poszło się drogami, którymi chciało się iść.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mądrość jest jak plecak - waży, ale wyzwala. A im znamy więcej prawdy, tym ta prawda staje się dla nas cięższa. Ale ten ciężar nie przytłacza, tylko pokazuje nam, jakie naprawdę jest znaczenie życia.

Sentencje

znak cytatu Warto stawiać na swoim, w dupie mieć opinie innych i patrzeć z uśmiechem na wszystkie zawistne mordy.

Sentencje

znak cytatu Ludzie, z którymi coś nas kiedyś łączyło, nie pozwalają nam odejść i żebyśmy nie wiem, jak bardzo próbowali, nie wyplączemy się z tego, nie uwolnimy. Może po pewnym czasie przestajemy po prostu próbować.

Sentencje

znak cytatu Historie się nie kończą, dopóki się z nimi nie skończy, dopóki nie zada się ostatecznego ciosu głową lub sercem.

Sentencje

znak cytatu Nie szukaj sensu w życiu. Sam daj mu sens. Na to masz zdolność. Jeśli zaczekasz, aż to życie oceni, stracisz je.

Sentencje

znak cytatu Nie dla nas są ziemskie blaski, smakuje nam niecodzienny chleb. Kto z nas nie znał chwil upadku, w tych chwilach przemienia się w cień. Wszystkie nasze pokolenia dążą do prawdy i miłości, tak jak motyle do światła.

Sentencje

Zobacz więcej