Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Jak słabo jest być silnym. Ile trzeba w sobie mieć cierpliwości i pokory, by móc przebaczać. A jeszcze więcej siły, by móc przebaczać sobie samemu.

Sentencje

znak cytatu Ktoś kiedyś powiedział: "Wielkim człowiekiem jest ten który walczy do końca". I pewnie miał sporo racji. Natomiast ja uważam że każda walka ma swój koniec. Czasami i Ty musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samego siebie. Przestań być dla kogoś, zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś. Bądź dla siebie dobry. Tak po prostu.

Sentencje

znak cytatu Life is what happens when you are busy making other plans.

Sentencje

znak cytatu Czasu nigdy nie cofniesz, najpiękniejsze chwile kiedyś się skończą, frajer zawsze będzie frajerem, a ideału nie znajdziesz...

Sentencje

znak cytatu Najpiękniejsze osoby to te, które mają coś więcej do zaoferowania niż tylko ładny wygląd.

Sentencje

znak cytatu Czasem zastanawiasz się czy jesteś dla kogoś wart tyle, by mieć pewność, że jak odłożysz słuchawkę on/ona zadzwoni. Pewność, że kiedy w nerwach odwrócisz się i pójdziesz w drugą stronę, on/ona pobiegnie za tobą. Będzie walczył/a, bo przecież wart jesteś tego całego pieprzonego zachodu...

Sentencje

znak cytatu Tęsknota to chyba najdziwniejsze uczucie na świecie. Z jednej strony obumierasz, nie możesz funkcjonować normalnie bo jest tak silna, a z drugiej strony to dzięki niej uświadamiasz sobie jak bardzo kogoś kochasz.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście to nie jest suma przyjemności, ale umiejętność czerpania radości z wielu różnych źródeł, nawet jeśli nie zawsze są one przyjemne. Istotą szczęścia jest doświadczanie, a nie osiąganie.

Sentencje

znak cytatu Można mieć wiele hobby i nie ważne co byś robił, zawsze znajdą się osoby którym nie pasuje to co sprawia, że choć na 10 sekund zapominasz o problemach, zawsze znajdzie się ktoś kto skrytykuję twoje życie chociaż on sam nie ma pojęcia przez co przeszedłeś lub przechodzisz...

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Najważniejsze jest być szczęśliwym bez względu na to, jak trudne to może być. Naucz się być szczęśliwym tu i teraz, bo jeśli nie potrafisz być szczęśliwym tu i teraz, nie będziesz szczęśliwy nigdzie.

Sentencje

Zobacz więcej