Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Skoro wszystko robię źle to dziś nie robię nic. Pretensje i tak będą ale przynajmniej się nie zmęczę.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Nie czekaj na odpowiedni moment. Mogą minąć lata, zanim nadejdzie kolejny, jeżeli w ogóle nadejdzie. W naszym krótkotrwałym życiu każda sekunda jest cenna i niepowtarzalna, więc należy ją wykorzystać na podążanie za swoimi marzeniami.

Sentencje

znak cytatu Wielki wiatr wiele rozwiewa, lecz może przewracać drzewa, zbierając suche liście, tworzy tarczę dla grypy, więc niechaj się burzą ci, którzy burzy nie szanują.

Sentencje

znak cytatu Największym skarbem człowieka jest życie. Trzeba przez nie przejść tak, by nie zranić drugiego człowieka, bo jutro możemy już nie mieć okazji powiedzieć “Przepraszam”.

Sentencje
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mądrość niewielu zawsze zasłania głupotę większości. Jednakże, ta ostatnia zawsze wydaje się głośniejsza, gdyż głupota nie zna granic, podczas gdy mądrość jest skromna i cicha.

Sentencje

znak cytatu Naprawdę mnie dziwi, że wolisz zrezygnować z walki o coś fajnego, o coś dobrego, tylko dlatego, że może się nie udać. No oczywiście, kurwa, że może się nie udać – też mi wielkie odkrycie. Każdego dnia wiele rzeczy może się nie udać. Ot, nie przymierzając, możemy z rana wpaść pod samochód. Możemy? No możemy i to bardzo realne zagrożenie. Tylko czy z tego powodu siedzimy w domu i się zamartwiamy? Czy może jednak podejmujemy to ryzyko i jednak z tego domu wychodzimy?

Sentencje

znak cytatu Najpiękniejszym prezentem, który możemy dostać jest człowiek, który jest. Który daje obecność. Który odbiera telefony. Który dotrzymuje słowa. Każda miłość zaczyna się od obecności i do obecności się sprowadza.

Sentencje

znak cytatu Dobre uczynki mają większą moc niż słowa, bo mówić może każdy, ale niewielu wykona to co powie...

Sentencje

znak cytatu Cieszę się kiedy mnie obgadujesz.
To miło, że jesteś tak zainteresowany moją
osobą, że musisz się tym z kimś podzielić. :)

Sentencje

znak cytatu Smutno Ci się rozstać z ulubionym,
roztłuczonym kubkiem, a co
dopiero z człowiekiem.

Sentencje

Zobacz więcej