Danuta Holecka wygłosiła niespodziewane oświadczenie w TVP

Danuta Holecka, która nieoficjalnie już niebawem pożegna się z Wiadomościami, w programie "Minęła dwudziesta" podsumowała swoją obecność w Telewizji Polskiej. Wygłosiła na wizji niespodziewane oświadczenie: "Nie mogę pozwolić na to, żeby obrażano moich kolegów".

Danucka Holecka wkrótce zniknie z TVP

W ostatnich dniach w mediach aż huczy, że prowadząca „Wiadomości” ma zniknąć z telewizji. Informator NaTemat.pl przekazał portalowi, że szefowa „Wiadomości” już za kilka dni pożegna się ze stacją. Według nieoficjalnych doniesień Danuta Holecka przestanie się pojawiać na wizji już od środy 13 grudnia.

Oznacza to, że ostatnie wydanie "Wiadomości" z Danutą Holecką jako prowadzącą, ma być wyemitowane we wtorek 12 grudnia. Przypominamy, że nie jest to jednak oficjalnie potwierdzone, a sama dziennikarka nie chce na razie komentować sprawy.

Danuta Holecka zaciekle broni kolegów z TVP

We wtorek 5 grudnia Danuta Holecka prowadziła program "Minęła dwudziesta" w TVP Info. Podsumowała w nim swoją pracę i dotychczasowe dokonania. Wygłosiła także niespodziewane oświadczenie!

Gdy na antenie TVP Info poruszono wątek zapowiadanych zmian w stacji, towarzyszył temu wymowny pasek z napisem:

Zamach koalicji Tuska na polskie media.

Piotr Borys z PO obecny w studiu, zauważył, że pracownicy Telewizji Polskiej od dłuższego czasu nie przypominają dziennikarzy, a partyjnych funkcjonariuszy.

Proszę nie obrażać kolegów, w jakim świetle pan mnie stawia?– Danuta Holecka była wyjątkowo wzburzona słowami polityka.

Zdjęcie Danuta Holecka wygłosiła niespodziewane oświadczenie w TVP #1

Dodała że sama w przeszłości została wyrzucona z telewizji, a dziś "nie pozwoli obrażać" swoich kolegów z TV. Atmosfera w studiu byłą wyjątkowa napięta, goście przekrzykiwali się, a prowadzącej z trudem przyszło zaprowadzenie dyscypliny wśród posłów.

Prowadząca „Wiadomości” wygłosiła oświadczenie w TVP

Na koniec prezenterka wygłosiła oświadczenie, w którym wciąż broniła swoich kolegów ze stacji i dodała, że ona sama starała się traktować gości z szacunkiem, pozwalając im na swobodne wypowiedzi.

W programach, które prowadziłam w tej telewizji, nigdy nie było tak, że nikt nie mógł wypowiedzieć własnego zdania. I myślę, że się panowie z tym zgodzą. Nie mogę pozwolić na obrażanie moich kolegów i bronię moich kolegów, bo robią dobrą robotę. Różnimy się tym, że my nie obrażamy. Ja nie mogę pozwolić na obrażanie moich kolegów. – podsumowała Holecka.

 

Udostępnij: