Czarno-białe zdjęcie księżnej Kate! Szok i niedowierzanie!

Od momentu, gdy w mediach pojawiło się oświadczenie księżnej Kate o jej walce z rakiem, nie ma dnia bez nowych artykułów dotyczących jej stanu zdrowia. Właśnie opublikowano w mediach czarno-białe zdjęcie księżnej, co wywołało szok i oburzenie Brytyjczyków! "Czarno-biały post, kiedy wiemy, że jest chora. BBC wystraszyło nas i wiedziało, co robi" — pisali oburzenie widzowie.

Jaki jest stan zdrowia księżnej Kate?

Księżna Kate, bardzo lubiana przez poddanych, przeszła w styczniu operację, która zmusiła ją do chwilowego wycofania się z oficjalnych obowiązków. Początkowo pałac Buckingham nie podał szczegółów dotyczących zabiegu, co wywołało spekulacje na temat jej zdrowia. 22 marca w emocjonalnym wystąpieniu emitowanym przez BBC, ujawniła że zmaga się z nowotworem i rozpoczęła chemioterapię.

Zdjęcie Czarno-białe zdjęcie księżnej Kate! Szok i niedowierzanie! #1

Wykryto u mnie chorobę nowotworową. Zespół medyczny zalecił mi poddanie się chemioterapii- ogłosiła Księżna Walii w swoim oświadczeniu.

W swoim wzruszającym wystąpieniu księżna wyraziła wdzięczność za wsparcie i miłość, które otrzymała od rodziny, bliskich oraz poddanych Brytyjczyków.

BBC opublikowało niepokojące fotografie

Chociaż szczegóły dotyczące rodzaju nowotworu i metody leczenia nie zostały ujawnione przez Pałac, nie ma dnia bez nowych artykułów dotyczących jej stanu zdrowia. Teraz w mediach opublikowano w mediach czarno-białe zdjęcie księżnej, co wywołało szok i oburzenie Brytyjczyków!

Księżna Kate na czarno-białym zdjęciu. Szok i niedowierzanie!

BBC znalazło się pod ostrzałem krytyki po opublikowaniu serii zdjęć 16 maja. Udostępniono serię pięciu zdjęć członków rodziny królewskiej, które wcześniej nie były publikowane. Fotografie związane są z inauguracją nowej wystawy w Pałacu Buckingham i przedstawiają członków brytyjskiej monarchii w najbardziej prywatnych chwilach.

ZOBACZ TAKŻE: Maciej Stuhr w żałobie: “Śpij spokojnie piękny człowieku”

Na pierwszym z nich księżna Kate pozuje w wielkiej sukni, mając melancholijny wyraz twarzy. To wywołało plotki o złym stanie zdrowia żony następcy tronu Wielkiej Brytanii. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo krytycznych komentarzy. Internauci zarzucali brytyjskiemu nadawcy, że czarno-białe zdjęcie księżnej Kate może sugerować najgorsze.

Czarno-biały post, kiedy wiemy, że jest chora. BBC wystraszyło nas i wiedziało, co robi — pisali oburzenie widzowie.

 

Nie straszcie mnie tym pierwszym slajdem, myślałem, że Kate umarła.- czytamy w komentarzach.

 

Piękne zdjęcie Kate, ale myślałem, że umarła. Przysięgam, jeśli zrobili to z powodu jej diagnozy, to co za dziwaczna decyzja, by opublikować coś takiego właśnie teraz.

Udostępnij: