Podróż pary książęcej Sussex dobiegła końca, ale z pewnością poznani przez nich ludzie i przygody pozytywnie wpłynęli na przyszłych rodziców. Pod koniec swojego pobytu w Nowej Zelandii Pałac Kensington podzielił się wyjątkowym zdjęciem księżnej Meghan na Instagramie. Bez wątpienia przyszła mama wygląda uroczo.

W ostatnim czasie para książęca miała w planie wiele spotkań, a więc nieustannie mogliśmy obserwować wydarzenia z oficjalnych spotkań. Również na instagramowym profilu Pałacu Kensington mało kiedy można zobaczyć dość intymne zdjęcia pary książęcej.

Tym razem książę Harry zdecydował się na bardziej intymne zdjęcie, a więc mieliśmy przyjemność zobaczyć księżną Meghan pomiędzy drzewami, obejmującą swój ciężarny brzuch. Tak intymne i naturalne zdjęcie sprawiło, że fani są zachwyceni urokiem przyszłej mamy.

Zdjęcie Jedyne takie urocze i intymne zdjęcie księżnej Meghan! Jej męża musi rozpierać radość! #1

W komentarzach można wyczytać wiele przyjemnych opinii na temat zdjęcia:

Piękne miejsce, piękna kobieta, piękny moment. Cieszcie się każdym wspólnie spędzoną chwilą (cała wasza trójka)
Niesamowicie urocze zdjęcie!
Niesamowite zdjęcie! Takie urocze i przyziemne. Życzę im wszystkiego, co najlepsze! Lepiej widzieć pozytywy w drobnych rzeczach.

To pokazuje, że pomimo obowiązków party książęcej, są to nadal ludzie, którzy chcą czerpać przyjemność z natury, zwiedzania oraz faktu, że wspólnie czekają na swoje dziecko.

Źródło zdjęć:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Henryk_(ksi%C4%85%C5%BC%C4%99_Sussexu)#/media/File:Prince_Harry_at_the_2017_Invictus_Games_opening_ceremony.jpg

https://pl.wikipedia.org/wiki/Meghan_(ksi%C4%99%C5%BCna_Sussexu)#/media/File:Meghan_Markle_visits_Northern_Ireland_-_2018_(41014635181).jpg

https://www.instagram.com/p/BppLj1Tn1Tz/

+
Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img