Udostępnij:

Inspiracje:

Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu „Właściwie nie chodzi o to, co widzisz, ale jak patrzysz. Świat jest ten sam dla wszystkich, ale nasze postrzeganie go jest unikalne i indywidualne.

Świat

znak cytatu Świat nie jest ani dobry, ani zły, ani prawdziwy, ani fałszywy; jest po prostu miejscem, z której nasza wyobraźnia wybiera materię, którą przekształca na zło albo dobro.

Świat

znak cytatu Po co mi ten świat bez Ciebie.

Świat

znak cytatu Dziwnie jest zorganizowany ten świat. Za mało w nim radości, za dużo ironii.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Świat jest ogromną fabryką, która produkuje cierpienie, cierpienie jest jego pięknem, powodem jego istnienia: musi się wydawać dobrze zorganizowane, aby było tolerowane.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu I wszędzie byłem po kotlach zupa zawsze była za słaba. Szerokość, dlugość, wysokość i głębokość świata wynikają z lokalnej mąki i wody.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Można żyć na świecie jakby nic nas nie dotyczyło - to łatwe. Ale można również starać się zrozumieć, schlebiać swojej ciekawości, stosować swoją myśl, aby przezwyciężyć trudności, które na nas czekają.

Świat
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Usuń zmyślność, zagnieżdżenie, beznadzieję. Powracaj do natury. Ludzka natura chce, aby każdy odczuwał to, co spotyka go we świecie zewnętrznym, nie z bólem, ale z prostą i bezstronną percepcją.

Świat

znak cytatu Świat robi się coraz bardziej skomplikowany.

Świat

znak cytatu Świat jest zbyt mały, żeby zostawić go w spokoju.

Świat

Zobacz więcej