Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu Dziś wiem, że nie trzeba tak dużo pracować, warto natomiast czasem trochę wyluzować i cieszyć się tym, co jest, bo nasze dzieci dorastają błyskawicznie.

Szczęście

znak cytatu Miłość... Niesie ze sobą wielkie szczęście, o wiele większe od bólu, który przynosi tęsknota.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu " Nasze zycie to nie Disneya land tu na każdym kroku coś próbuje nas zniszczyć i ponizyc lecz w zycie jak w boksie nie wazne jak ty mocno walisz Tylko ile ciosów jesteś w stanie przyjąć i iść dalej ale gdy dotrzesz do czegoś osiagniesz sukces uswiadomisz sb ze nie jesteś już tym samym człowiekiem gdyż każda podróż wygrana czy porażka oddciska ślad na nas którego nie bedziemy wstanie zmyć i tylko od nas zależy co zrobimy z tym dalej i jakie skutki bedzie to miało w naszym zyciu"

Szczęście

znak cytatu Myśląc o innych, pamiętaj przede wszystkim o sobie.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście nie jest stacją na której zatrzymuje się pociąg, ale sposób podróżowania. Najważniejsze jest, żebyśmy potrafiły po prostu być szczęśliwe. Na co czekamy? Świat nie jest taki zły. Jest cudowny, jeśli umiemy go widzieć takim, jaki jest.

Szczęście

znak cytatu "Seks, podobnie jak narkotyki, jest ucieczką od rzeczywistości, pozwala zapomnieć o kłopotach, odprężyć się. I jak wszystkie używki szkodzi i wyniszcza."

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Szczęście jest w nas, a nie w rzeczach. Mało z tych rzeczy jest potrzebnych do szczęścia, bo, jeśli człowiek ma poczucie bezpieczeństwa i pewność jutra, to jest szczęśliwy.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Mundus vult decipi, ergo decipiaturświat chce być oszukiwany,niech więc go oszukują.

Szczęście

znak cytatu Jeśli będziesz przychodził przykładowo o czwartej, zacznę być szczęśliwy już o trzeciej.

Szczęście
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Kobiety dlatego mają w polityce tak mało do powiedzenia, że wolą głosować na mężczyzn niż na inne kobiety.

Szczęście

Zobacz więcej