To ważne by czasem poczuć się nikim. By zdeptany z ...
To ważne by czasem poczuć się nikim.
By zdeptany z chodnikiem usiąść i pomyśleć.
Bądźcie poddani każdej ludzkiej zwierzchności ze względu na Pana.
Komunikaty są jak stroje bikini: to, co ukazują, jest podniecające, ale to, co ukrywają, jest najważniejsze.
Pani wie co to jest słońce?
To jest to, do czego każdy człowiek tęskni. Takim
słońcem codziennym, słońcem
w mieszkaniu, jest
uśmiechnięta żona. Pani wie?
Im człowiek bardziej staje się podobnym do Boga, tym jest szczęśliwszym. A podobniejszym do Niego jest ten, który ukochał jedną mrówkę, niż ten, który znienawidził cały świat.
Mówię Tak=Myślę Nie
Mówię Idź=Myślę zostań
Mówię Lubię=Myślę Kocham ;(
Pewnego dnia zjawi się ktoś, kto przytuli Cię tak mocno, że wszystkie Twoje rozbite kawałki skleją się w całość.
Czyjeś szczęście się po prostu czuje.
Psychologowie twierdzą, że osoba, która potrafi pierwsza przeprosić jest tą odważniejszą. Osoba, która pierwsza wybacza, jest najsilniejszą. A osoba, która zapomina, jest najszczęśliwszą.
Każdy naród zawsze bardziej broni swych zwyczajów niż swych praw.
Kiedy byłem mały, moja matka powiedziała mi, że klucz do szczęścia leży w tym, aby być szczęśliwym. Kiedy poszedłem do szkoły, zapytali mnie, czym chcę być, gdy dorosnę. Odpowiedziałem: 'Szczęśliwym'. Powiedzieli mi, że nie rozumiem zadania, a ja im powiedziałem, że oni nie rozumieją życia.