Przyjemnie jest od czasu do czasu na kimś się nie ...
Przyjemnie jest od czasu
do czasu na kimś się nie zawieść.
Pawiem narodów byłaś i papugą.
"Nie bój się, wierz tylko!"
Szczyt szczęścia to, kiedy człowiek jest zdrowy, ma co do garnka włożyć i jego sumienie jest czyste
You may be sure that when a man beginsto call himself a "realist",he is preparing to do somethinghe is secretly ashamed of doingmożesz być pewien,że kiedy ktoś zaczyna nazywać siebie "realistą",zamierza zrobić coś, czego się w głębi duszy wstydzi.
Jak się komuś nieszczęści, to i z pięści zachrzęści!
Nie myśl, że będziesz szczęśliwy w związku
bez problemów. Szczęście to nie tylko
romantyczne spacery, buziaki, ani piękne
słowa. Szczęście bierze się również z trosk,
smutku i łez. Każda przeciwność losu, którą
uda się wspólnie pokonać wzmacnia miłość i
zwiększa poczucie szczęścia.
Bycie w pełni szczęśliwym oznacza radość z tego co się ma a nie z tego co ewentualnie może przynieść nam niepewna przyszłość.
Szczęście to nie coś, co już osiągnięto. To jest sposób na życie. To jest zastosowanie siły woli do ciągłego dążenia do celu, to jest przyjęcie z lękiem, ale i z entuzjazmem każdej nowej, nieznanej sytuacji. Szczęście to ostatecznie to, jak odnosimy się do samych siebie.
Pieniądze nie dają szczęścia. Potraktuj to jako radę. Prowadzą tylko do nędzy.
Ciągle próbujemy nawracać, krytykować innych, sądząc, że świat będzie lepszy jak inni będą lepsi. Nie będzie, jeśli nie zaczniesz od siebie.