Sygnały, że ta relacja jest dobra

W naszym życiu trafiamy na różnych ludzi – wszystko zależy od nas i od nich. Każdy posiada indywidulaną osobowość i charakter, którym kieruje się na co dzień (może przybierać także maski). Być może z taką osobą poznamy się bliżej bądź nie. Jednakże kiedy dotrzeć do wniosku, że dana relacja jest dobra i odpowiednia dla nas?

Osoba pisze sama z siebie 

Jeśli osoba, z którą utrzymujemy kontakt, pisze do nas, pyta co u nas i jak się czujemy, to może być to sygnał, iż taki człowiek się nami interesuje, a taki czyn sprawia, iż relacja staje się dużo bardziej owocna – przestaje być jałowa. Oczywiście trzeba pamiętać, że ludzie mogą być wobec nas fałszywi, ale da się mniej więcej rozróżnić, kiedy tak naprawdę martwienie się o nas jest realne oraz pozbawione fałszu.

Osoba chce się z nami spotykać

Gdy dana osoba sama wychodzi z inicjatywami spotkań lub delikatnie to podsuwa, należy zwrócić uwagę, że taka relacja jest naprawdę dobra. Wspólne wykonywanie pewnych czynności nie tylko zbliża, ale i raduje obie osoby. Właśnie dlatego jest to tak ważny sygnał, którego nie można zlekceważyć.

Chęć rozmowy 

Kiedy w relacji dochodzi do kłótni, ale następnie do wspólnego rozwiazywania ich skutków, wtedy naprawdę relacja jest dobra. Po prostu brakuje w niej toksycznych zachowań i dogadywań. Każda chęć rozmowy – nawet najmniejszej – przybliża ludzi do siebie, a w ten sposób budują oni silniejsze więzi.

Osoba pamięta o Tobie 

Ten sygnał jest najważniejszy, ponieważ jeśli jesteśmy dla danej osoby ważni, a ona o nas pamięta, to już wtedy naprawdę relacja jest na niesamowicie dobrych torach i warto to wykorzystać w dalszych planach – niekoniecznie związku. W każdym razie to ostatni, najmocniejszy i budzący najwięcej ciepłych emocji, sygnał. Wszystkie są warte zauważenia i rozważenia, gdyż zawsze trzeba szukać szczęścia, które jest czasami bardzo blisko nas.

B.J

Udostępnij: