Nie żyje 26-letnia Miss. Wyskoczyła z okna…

Zmarła 26-letnia Miss Paraibano. Brazylijka wyskoczyła z okna, aby ratować się przed pożarem. Młoda Miss zginęła tragicznie…

Kim była Maya Nitão?

26-letnia Brazylijka była znana z udziału w wielu konkursach Miss. Zdobyła aż 9 tytułów w konkursach piękności od 2019 roku. Ponad dwa miesiące temu otrzymała koronę Miss Sertão Paraibano. Była córką brazylijskiego dziennikarza i biznesmana. Ponadto Maya aktywnie prowadziła swój profil na Instagramie, gdzie obserwowało ją ponad 100 tysięcy użytkowników tej platformy.

26-letnia Brazylijska wyskoczyła w okna

Maya Nitão mieszkała wraz z bratem w apartamentowcu w jednym z wieżowców w Sao Paulo. 25 marca w mieszkaniu modelki w prestiżowej dzielnicy Itaim Bibi doszło do wybuchu pożaru. Pomimo interwencji 40 strażaków, którzy dzielnie walczyli z ogniem, płomienie rozprzestrzeniły się na całe mieszkanie rodzeństwa Nitão.

„Zaczęło się w środku. Nie mamy jeszcze informacji o przyczynie, jednak pożar nie rozprzestrzenił się na inne mieszkania” – przekazał rzecznik tamtejszej straży pożarnej.

26-letnia Miss, chcąc ratować się przed płomieniami, które rozprzestrzeniły się w mieszkaniu, wyskoczyła z szóstego piętra. Maya doznała bardzo poważnych obrażeń i została przewieziona do szpitala. Niestety, niedługo potem zmarła. Jej brat natomiast trafił do szpitala z objawami zatrucia, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Głos w sprawie śmierci córki zabrał Cesar Nitão, który w swoich mediach społecznościowych zamieścił poruszający wpis:

“Ból jest nie do zniesienia” - napisał ojciec zmarłej Mayi.

W związku ze śmiercią 26-letniej Miss na portalu G1 Globo pojawił się wpis przedstawicieli Miss Brasil.

“Była entuzjastyczną młodą kobietą, pełną życia, zawsze bardzo uważną i chętną do walki o tytuł Miss Brasil Mundo. Modlimy się o powrót do zdrowia jej brata i składamy najgłębsze kondolencje całej jego rodzinie, przyjaciołom i fanom” – czytamy na portalu G1 Globo.

Na profilu modelki pojawiło się wiele komentarzy od jej obserwujących, którzy nie mogą uwierzyć w śmierć młodej Miss.

Udostępnij: