Sześcioletni syn znanego rapera wypadł z okna! Walczy o życie…

Tragiczne wieści dotarły do nas zza oceanu. Popularny raper Flo Rida przeżywa obecnie trudne chwile. Jego 6-letni syn wypadł z okna na piątym piętrze w apartamencie, w którym mieszkał wraz ze swoją mamą. Chłopczyk trafił do szpitala w stanie krytycznym.

Syn Flo Ridy walczy o życie

Flo Rida jest jednym z najpopularniejszych raperów w Stanach Zjednoczonych. Niestety, ale okazuje się, że ostatnio przeżywa trudny czas. Choć muzyk niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, to teraz Daily Mail dotarł do tragicznych informacji, które mają miejsce w życiu rapera.

6-letni Zohar Dillard wypadł z okna apartamentu, który wynajmowała jego matka na piątym piętrze.

Leżał na ziemi, nie ruszał się, myślałem, że nie przeżyje - powiedział dziennikarzom sąsiad chłopca.

Chłopiec po wypadku został przewieziony do szpitala w New Jersey w stanie krytycznym. Matka 6-latka obwinia za tragedię nadzorców budynku, bo jak stwierdziła, winne są osoby montujące okna, które nie zostały zabezpieczone. Pieniądze z wygranych spraw ma zamiar przeznaczyć na dalsze leczenie syna. 

Serce pęka mi na milion kawałków. Jestem zdruzgotana i wściekła. Usiłuję pogodzić się z faktem, że moje jedyne dziecko doznało poważnych obrażeń w wyniku celowych zaniedbań właściciela i innych osób, które nie podjęły niezbędnych środków do zapewnienia bezpieczeństwa - cytuje słowa matki 6-latka Daily Mail. 

Zohar ma złamanych wiele kości i uszkodzoną wątrobę oraz doszło u niego do zapadnięcia płuc. Oprócz tego doznał także wielu krwotoków wewnętrznych. Co więcej, Daily Mail dotarł do informacji, iż do wypadku doszło 4 marca 2023 roku.

Oświadczenie Flo Ridy po wypadku syna

Głos w sprawie wypadku zabrał także raper. Warto podkreślić, że w 2018 roku w mediach zawrzało po tym, jak okazało się, że Flo Rida nie chce utrzymywać kontaktów z synem. Raper zażądał także badań DNA, które ostatecznie potwierdziły jego ojcostwo. Co więcej, chłopczyk zmaga się z rzadką chorobą, którą jest wodogłowie mózgu.

Dziękuję wszystkim, którzy modlili się za mojego synka. Jest otoczony najlepszą opieką i cudem przeżył upadek. Wciąż prosimy o modlitwę za przynoszącą efekty rehabilitację - czytamy w oświadczeniu.

Zdjęcie Sześcioletni syn znanego rapera wypadł z okna! Walczy o życie… #1

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/official_flo/

Udostępnij: