„Matka to siła” - poruszający spot, w którym mamy mówią jednym głosem!

Dzień Matki obchodzimy 26 maja. To wyjątkowe święto, bo to właśnie w tym dniu dziękujemy mamom za to, że są obecne w naszym życiu. Z tej okazji powstał poruszający spot, który pokazuje, jak często praca naszych mam jest niedoceniana. W kampanii udział wzięły znane kobiety, które miały już okazję doświadczyć macierzyństwa. Jest to hołd dla wszystkich matek.

  Dzień Mamy to wyjątkowe święto, w którym oddajemy hołd matkom i obchodzimy ich niezwykłą rolę w naszym życiu. To czas, gdy wyrażamy naszą miłość i wdzięczność za wszystko, czego dla nas dokonały.

  W Polsce Dzień Mamy obchodzony jest 26 maja. Jest to okazja do wyrażenia wdzięczności i miłości dla naszych matek. Wielu ludzi stara się spędzić ten dzień z mamą, organizując rodzinne spotkania i celebrując ich wyjątkową rolę w życiu.

  Z tej okazji znane mamy zaproszono do nagrania spotu, którego celem jest docenienie kobiet w roli matek, ich siły oraz docenienia tego, jak bardzo ważne są w życiu każdego z nas.

  Małgorzata Rozenek-Majdan, Roma Gąsiorowska, Joanna Przetakiewicz, Monika Mrozowska, Małgorzata Ohme i Lili Antoniak zdecydowały się powiedzieć jednym głosem o trudach i urokach macierzyństwa. Jak słyszymy na nagraniu, rola matki to często trud, wyrzeczenia i wiele pracy, za którą nikt nie płaci. Słowa, które słyszymy z ust gwiazd zaproszonych do kampanii, dotyczą milionów kobiet na całym świecie.

  Przebiegłam maraton, choć nigdy nie biegałam.

  Nie spałam 50 nocy w ciągu roku, choć nigdy nie cierpiałam na bezsenność.

  W moim mózgu zaszły zmiany.

  Żołądek przesunął się, choć byłam zdrowa.

  Nosiłam swojego szefa na rękach, nawet trzech, choć mi za to nie płacił.

  Wyprałam 5 tysięcy ubrań w ciągu roku, choć nie pracowałam w pralni.

  Zmieniłam 8 tysięcy pieluch, chociaż nie jestem położną.

  Mój organizm wyprodukował 300 litrów mleka w rok.  Nie da się ukryć, że rola matki często jest niedoceniana. Mamy często żyją pod presją otoczenia, wysłuchując złotych rad. Powyższy spot ma być podziękowaniem dla wszystkich matek. Pamiętajmy, że matka to siła!

  Udostępnij: