Nie żyje aktor Jeff Machodo. Aktor poszukiwany był od stycznia…

Pod koniec stycznia zaginął Jeff Machado. Od tego czasu 44-letni Brazylijczyk był poszukiwany. Dopiero 22 maja udało się ustalić, co się z nim stało. Niestety, odnaleziono zwłoki aktora, które wskazują na to, że padł on ofiarą makabrycznej zbrodni…

Kim był Jeff Machado?

Jeff Machado był brazylijskim aktorem, którego widzowie mogą kojarzyć z telenoweli „Reis”. Ponadto był również dziennikarzem i felietonistą. Pracował również jako scenograf, dekorator oraz stylista kampanii, eventów, teledysków i programów telewizyjnych.

27 stycznia rodzina aktora zgłosiła policji jego zaginięcie. Jeff przestał wówczas odbierać od nich telefony i nie było z nim kontaktu. Lokalizacja jego telefonu została wyłączona natomiast posty publikowane rzekomo przez aktora odbiegły od tych publikowanych do tej pory na jego profilu i zawierały mnóstwo błędów ortograficznych. Wszystko stało się bardzo podejrzane. Wówczas rozpoczęły się poszukiwania Machado, a 9 lutego aktor uznany został za zaginionego.

Nie żyje 44-letni aktor

Po czterech miesiącach poszukiwań, dokładnie 22 maja odnaleziono zwłoki mężczyzny. Brazylijskie media opisały, że ciało aktora znalezione zostały na jednej z posesji w Campo Grande. Zakopane były one w drewnianym kufrze pod betonem i ziemią. Ciało Machado było skrępowane i w stanie znacznego rozkładu. Wiele wskazuje na to, że aktor został uduszony.

Podejrzanym w sprawie zabójstwa Machado został jego znajomy, który w czasie zaginięcia Jeffa wynajmował dom, na którego terenie znaleziono zwłoki 44-latka. Jak przekazała matka zamordowanego aktora, znajomy ten obiecywał jej synowi szybką karierę w zamian za pieniądze.

Wiadomość o śmierci aktora 25 maja potwierdził jego prawnik Jairo Magalhães, który napisał na Facebooku:

"Z żalem dzielę się smutną wiadomością o śmierci aktora Jeffa Machado, którego zwłoki, noszące ślady uduszenia, odnaleziono"

Aktualnie śledczy dokładnie ustalają okoliczności śmierci Jeffa Machado, a także tożsamość sprawcy. Wiele jednak wskazuje na to, że to znajomy aktora dopełnił się tej strasznej zbrodni.

https://www.instagram.com/p/CsvX6yUNGQS/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

ZOBACZ TAKŻE: Nie żyje mąż Justyny Kowalczyk

 

Udostępnij: