Żona piłkarza zmarła krótko po ślubie. Polski reprezentant wspiera kolegę

Fani piłki nożnej są zdruzgotani tym, co dotknęło jednego z utalentowanych bramkarzy. Josh Vickers, zawodnik angielskiego klubu Derby County, przekazał, że po walce z chorobą zmarła jego żona, którą poślubił zaledwie kilka miesięcy wcześniej. Kondolencje i wyrazy wsparcia napływają z każdej strony, w tym od polskiego reprezentanta.

Josh Vickers, znany brytyjski bramkarz, swoją piłkarską karierę rozpoczął jako zawodnik w akademii renomowanego klubu Arsenal FC. W trakcie swojej kariery klubowej bronił barw różnych drużyn w tym także Swansea City AFC. Ostatnio podpisał trzyletni kontrakt z Derby County, ale w jednym z ostatnich meczów nie pojawił się na murawie, jak tłumaczył z powodów osobistych.

Niw żyje żona Josha Vickersa

Jednak teraz, zamiast sukcesów na boisku, to osobista tragedia Josha zasmuciła fanów futbolu. W minioną niedzielę sportowiec podzielił się przygnębiającą wiadomością. Jego żona, Laura, zmarła. To, co czyni tę stratę jeszcze bardziej przygnębiającą, to fakt, że para wzięła ślub zaledwie 3 miesiące temu.

Josh Vickers podzielił się swoimi uczuciami na swoim profilu na platformie społecznościowej. Bramkarz z bólem serca wyznał, że jego ukochana chorowała na raka.

Pisałem i odpisywałem to tyle razy, a nadal nie mogę znaleźć odpowiednich słów i nie wiem, czy kiedykolwiek to zrobię. We wtorek wieczorem moja żona przegrała długą walkę z rakiem....

Mimo przeciwności losu, do końca okazywała siłę i odwagę, licząc, że wygra walkę z chorobą.

Laura to najsilniejsza, najdzielniejsza i najbardziej kochająca osoba, jaką kiedykolwiek spotkałem. Mimo tego, przez co przechodziła, wciąż się uśmiechała, nigdy nie pozwalając, by cokolwiek stanęło na przeszkodzie, by dobrze się bawić i tworzyć wspomnienia na całe życie. Płakaliśmy, śmialiśmy się i tańczyliśmy przez ciężkie chwile. Będę pielęgnować każdą chwilę spędzoną razem od pierwszego spotkania do momentu, kiedy odeszłaś w spokoju. Wiem, że będziesz patrzeć na mnie z góry i inspirować mnie każdego dnia. Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie i obie rodziny w tym niesamowicie trudnym czasie. To prawdziwe szczęście mieć najwspanialszą rodzinę i przyjaciół! Kocham Cię zawsze i na zawsze" - napisał piłkarz.

Pod postem bramkarza Derby County momentalnie pojawiło się mnóstwo kondolencji. Fani okazywali mu ogromne wsparcie. Nie zabrakło także komentarzy od innych sportowców, w tym także od reprezentanta Polski w Piłce Nożnej. Matty Cash bardzo wspiera swojego kolegę.

Jesteśmy myślami z tobą i twoją rodziną – napisał piłkarz

Rodzinie i bliskich składamy głębokie wyrazy współczucia.

Zobacz także: Sylwia Peretti zamieściła pierwszy wpis po stracie syna. Wyciska łzy…

Udostępnij: