Przerażająca wizja Jackowskiego: Jasnowidz: „Nastąpi krach”

Krzysztof Jackowski nie ma dobrych wieści. Według wizjonera w najbliższym czasie stan gospodarki w Polsce oraz krajach zachodnich się nie poprawi. Co więcej, będzie tylko gorzej. Jasnowidz jasno przyznał: „Będzie bardzo źle”.

Krzysztof Jackowski jest z pewnością jednym z najbardziej znanych polskich jasnowidzów i medium.

Jackowski zyskał dużą popularność w mediach, często pojawiając się w programach telewizyjnych i radiowych, gdzie udzielał wywiadów i dzielił się swoimi przepowiedniami. Zdobył sobie grupę wiernych zwolenników, którzy wierzą w jego zdolności jasnowidzenia.

Znany jasnowidz od pewnego czasu aktywnie prowadzi swój kanał na platformie You Tube, na którym opowiada o tym, co w jego opinii ma się wkrótce wydarzyć. Warto dodać, że niemal każde jego nagranie cieszy się ogromną popularnością w sieci.

Jackowski przewiduje krach gospodarczy

Nie jest tajemnicą, że inflacja w Polsce drastycznie wzrosła. Niemal wszystko podrożało, od produktów na sklepowych polkach, po rachunki za prąd czy wodę.

Wiele osób nie radzi sobie z wysokimi wydatkami, ale niestety sytuacja w następnych miesiącach według Jackowskiego nie tylko się nie poprawi, a co gorsza będzie jeszcze trudniejsza.

Krzysztof Jackowski w rozmowie z portalem O2.pl stwierdził, że inflacja nie zmaleje.

Na razie to nie jest inflacyjny dramat. Jest wprowadzona inflacja, o której mówiłem na swoim kanale od kwietnia 2021 roku. Zapowiadałem, że będzie wprowadzony taki kryzys w całej Europie. To jest wprowadzone – mówił Jackowski.

Chociaż wielu z nas liczy na to, że gospodarka w Polsce się poprawi, według Jackowskiego nic na to nie wskazuje. Wizjoner jest przekonany, że to, co dzieje się teraz, to zaledwie mała część tego, co jeszcze nas czeka. Krach opanować ma także kraje zachodnie.

Ta inflacja przeobrazi się w taki krach w krajach zachodnich. To się bardzo pogłębi. Na razie to absolutnie nie jest horror inflacyjny. To jest po prostu około dwudziestoprocentowa inflacja, która stanowi tylko zapowiedź tego, co się wydarzy. A dziać się będzie bardzo źle – przepowiada i dodaje: Nastąpi krach w krajach zachodnich. On nie dotknie całego świata. Oczywiście rządy będą miały łatwe wytłumaczenie. Powiedzą, że dobrze gospodarzyli, a krach nastąpił w wielu krajach. Taki krach nastąpi – przewiduje Jackowski.

https://www.instagram.com/p/BRA6lQdl3FA/?utm_source=ig_web_copy_link&igshid=MzRlODBiNWFlZA==

Zobacz także: Cytat Adama Małysza na egzaminie ósmoklasisty! Skoczek skomentował…

Udostępnij: