Blanka Lipińska szczerze o swoich zarobkach. Przebiła nawet Remigiusza Mroza

Blanka Lipińska była ostatnio gościem w podcaście Żurnality. Pisarka, która zdobyła popularność wydając trylogię erotyków, wyjawiła, że kwota na jaką wystawiła swoją największą fakturę, była ogromna.

Blanka Lipińska, aktualnie jedna z najbardziej rozpoznawalnych pisarek w kraju, w rozmowie z Żurnalistą, zdradziła nie tylko kilka szczegółów ze swojego życia, ale także poruszyła kwestię zarobków. To wywiad, który wzbudził spore zainteresowanie fanów pisarki.

Blanka Lipińska zdobyła ogromną popularność dzięki swojej trylogii erotycznej, składającej się z książek "365 dni", "Ten dzień" i "Kolejne 365 dni". Te pozycje stały się prawdziwymi hitami, a po pewnym czasie doczekały się nawet ekranizacji, zdobywając jeszcze większą rozpoznawalność. Pomimo mieszanych recenzji krytyków, książki i filmy przyciągnęły ogromne grono czytelników i widzów.

W trakcie rozmowy z Żurnalistą, dziennikarz zapytał ją o największą kwotę, jaką wystawiła na fakturze w swoim życiu. Co odpowiedziała Lipińska? Nie jedna osoba może się dziwić.

Blanka Lipińska zarobkach

Niedawno Blanka Lipińska miała okazję być gościem w podcaście Żurnalisty. Dziennikarz w rozmowie z pisarką poruszył wiele kwestii, w tym między innymi jej nieudanych związków, ale spore zainteresowanie przyciągnął temat tego, ile zarobiła Lipińska.

Na jaką kwotę wystawiłaś największa fakturę w swoim życiu?– zapytał bez ogródek Żurnalista

Żurnalista podkreślił, że inny znany pisarz Remigiusz Mróz niedawno w rozmowie z nim wyznał, że były to cztery miliony złotych.

Blanka dyskretnie się uśmiechnęła i nie zdradziła, jaka była to kwota, jednak przyznała, że na podobną kwotę to zapewne zapłaciła podatek. Oznaczać to zatem może, że kwoty na fakturach wystawianych przez Blankę były znacznie wyższe.

Ja sobie myślę, że podatku to ja tyle zapłaciłam, co on wystawił fakturę.

Blanka podkreśliła jednak, że niechętnie rozmawia o pieniądzach, dlatego iż w jej ocenia, dyskusje na ten
temat są zwyczajnie „niebezpieczne”.


Bardzo nie lubię rozmów o pieniądzach, nie dlatego że mnie krępują, ale dlatego, że uważam, że są bardzo niebezpieczne.

Rozmowa Blanki z Żurnalistą jak można było się spodziewać, wywołała wiele skrajnych emocji, jednak większość internautów bardzo pozytywnie odebrała szczerość Lipińskiej.

A ja, ją uwielbiam, za szczerość, charyzmę, osobowość ! Doszła do tego co ma sama, sama wymyśliła, napisała, wydała i teraz jest tu gdzie niejeden z nas chciałby być ! Problem z nią polega na tym, że my jako społeczeństwo nie lubimy gdy inny odnosi sukcesy.

Dziewczyna zarobiła uczciwie, niech się cieszy życiem. – komentowali

Słuchaliście już wywiadu Blanki Lipińskiej u Żurnalisty?

https://www.instagram.com/p/CxCvhmRNiL7/

Zobacz także: Tomasz Komenda po tygodniach przerywa milczenie: "Boję się"

Udostępnij: