Faceci o tych imionach to najlepsi kochankowie! Jeśli z nim jesteś, to masz szczęście

Wydawać by się mogło, że to jakie posiadamy imiennie , nie ma wpływu na pewne rzeczy, otóż nieprawda. Mężczyźni o tych imionach wymieniani są przez kobiety jako najlepsi kochankowie. Jeśli masz partnera, który nosi to imię, jesteś prawdziwą szczęściarą.

Czy imię wpływa na to, jaki mężczyzna jest w łóżku? Jak najbardziej. Zobacz, czy szczęście się do Ciebie uśmiechnęło i masz u swojego boku erotycznego maestro.

Ci mężczyźni to najlepsi kochankowie

Tomasz

Właściciele tego imienia są bardzo czuli i liczą się z uczuciami swoich partnerek. Nie stawiają na piedestale swoich potrzeb, lecz myślą o tym, jak sprawić przyjemność swojej ukochanej. Poza tym często obdarowują swoje wybranki drobnymi upominkami i nieustannie zapewniają o wielkiej miłości.

Marcin

Marcin jest zdystansowany i nie lubi opowiadać o swoich uczuciach. Wszystko tłumi w sobie, ale do pewnego czasu. Gdy emocje nagromadzą się w jego głowie i sercu, potrafi nawet to wykrzyczeć i zapewnić ukochaną osobę o wielkim uczuciu, jakie do niej żywi. Chociaż z natury jest skryty, staje na głowie, aby zadowolić swoją partnerkę.

Zobacz także: Faceci o tych imionach zdradzają swoje kobiety najczęściej

Jakub

Kuba z natury jest bardzo wrażliwy i uczuciowość, jednak to, co go wyróżnia na tle innych mężczyzn, to niesłychanie rozwinięta intuicja. Jakub potrafi idealnie rozgryźć swoją partnerkę, wiedząc, czego chce w danym momencie. Nie czeka na wskazówki w łóżku, bo rozczytuje kobietę, jak otwartą księgę.

Paweł

Mężczyzna o imieniu Paweł to przykład idealnego partnera. Gdy jest w związku, bardzo się w niego angażuje. Jest kochającym mężem i przykładnym ojcem dla swoich dzieci. W związku ceni sobie szczerość, dlatego, gdy widzi, że w relacji zaczyna się źle układac, dąży do tego, aby temu zaradzić, zwykle niezawodnie.

Antoni

Antek to figlarny uwodziciel, który potrafi zdobyć niemal każdą kobietę. Doskonale wie, czego kobiety chcą i oczekują od mężczyzn, dlatego spełnia ich wszelkie zachcianki.

 

Udostępnij: