Dopiero co poznałeś dziewczynę, która Ci się podoba? Zacząłeś nowy związek lub chcesz, aby Twoja stała partnerka Cię jeszcze bardziej uwielbiała? Wprowadź w życie te zasady, a Twoja ukochana oszaleje na Twoim punkcie.

Dzięki tym 9 zasadom ona będzie Cię uwielbiała!


1. Okazuj uczucia


Okazywanie uczuć jest bardzo ważne w każdej relacji. Dotyk, przytulanie i pocałunki budują intymność i bliskość w związku. Zwłaszcza na początku relacji, gdy hormony szaleją, a wasze uczucia się rozbudzają. Bądź czuły i troskliwy, dbaj o nią i jej potrzeby. Nie bój się wyrażać swoich uczuć i emocji. Nie musisz być stereotypowym macho, by zdobyć kobietę.


2. Mów, ale i słuchaj


Potraficie rozmawiać godzinami przez telefon, wysyłacie sobie wiadomości i jesteście w codziennym kontakcie? To świetnie! Pamiętaj, żeby nie tylko mówić i opowiadać o sobie, ale też słuchać. Pokaż, że jesteś zainteresowany tym co mówi, liczysz się z jej zdaniem i opinią.


3. Bądź tajemniczy


Zwłaszcza na początku związku, bądź nieco tajemniczy i nie zdradzaj o sobie wszystkiego. Nie wykładaj wszystkich kart na stół. To sprawi, że dziewczyna będzie Tobą bardziej zainteresowana i z chęcią odkryje Twoje sekrety.


4. Spędzajcie razem czas


Wspólne pasje i zainteresowania zbliżają do siebie partnerów. Znajdźcie coś, co lubicie robić we dwoje i spędzajcie razem czas. Może gotowanie, wycieczki w góry, jazda na rowerze lub bieganie? Na pewno jest coś, co was łączy i jeszcze bardziej do siebie zbliży.


5. Bądź romantyczny


Kobiety uwielbiają, gdy ich mężczyźni są romantyczni. Nie musisz porywać się na wielkie gesty,wystarczy, że zaskoczysz ją miłym drobiazgiem, jak czerwona róża lub czekoladki, raz na jakiś czas. Przygotuj wieczór filmowy tylko we dwoje, piknik na łonie natury lub wycieczkę w urokliwe miejsce. Na pewno doceni Twoje starania!


6. Bądź spontaniczny


Pozytywnie zaskakuj dziewczynę, dzięki temu rozbudzisz jej ciekawość i zainteresowanie swoją osobą. Daj się ponieść emocjom, pozwól sobie na spontaniczność. Zmień plany w ostatniej chwili i porwij ją na romantyczną wycieczkę lub kolację we dwoje.


7. Bądź wierny


Wierność i uczciwość są bardzo ważne w budowaniu długoterminowej relacji. Bądź wierny i lojalny wobec swojej partnerki. Poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji to podstawa udanego związku.


8. Daj jej swobodę


Nie staraj się nadmiernie jej kontrolować. Zbyt duża ciekawość, zazdrość, zaborczość sprawią, że możesz ją odstraszyć i zniechęcić. Pozwól jej mieć swoje życie, zainteresowania i czas tylko dla siebie.

9. Doceniaj ją


Zadbaj o swoją dziewczynę, spraw, aby czuła się doceniana. Chwal ją, okazuj swoją wdzięczność, aprobatę i szacunek. Dzięki temu poczuje się dla Ciebie ważna i spełniona. Uznanie w oczach ukochanej osoby jest bardzo budujące.

dm.

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img