Wydawało Ci się, że między Wami wszystko jest w porządku i dobrze się Wam układa? Jednak w pewnym momencie ona od Ciebie odeszła i zostałeś sam. Masz wrażenie, że stało się to nagle i bez uprzedzenia. Jesteś zdziwiony i nie potrafisz zrozumieć dlaczego Twój świat rozpadł się na kawałki. Wyjaśniamy, że to nigdy nie dzieje się bez powodu. Dowiedz się, dlaczego ona odchodzi!

To zawsze szok dla mężczyzny

Często tuż po zerwaniu mężczyźni nie rozumieją, dlaczego partnerka od nich odeszła. Są zaskoczeni i mocno zdziwieni takim obrotem sprawy, ponieważ nie podejrzewali, że cos jest nie tak. Jednak to nigdy nie dzieje się nagle i bez powodu. Być może Ty po prostu nie zauważyłeś, że już od dawna się Wam nie układa.

Dlaczego ona odchodzi? Poznaj powody

1. Potrzebuje uwagi

Często zdarza się, że po kilku latach w związku przestajemy starać się tak, jak na początku relacji. Wydaje nam się że nie musimy zabiegać o czyjąś uwagę, skoro już raz ją zdobyliśmy. To jeden z najczęściej popełnianych przez mężczyzn błędów. Z czasem przestają zauważać swoją partnerkę, poświęcać jej czas i zainteresowanie. Nie każda kobieta jest w stanie się z tym pogodzić. Dlatego może zdecydować się na odejście.

2. Nie czuje się kochana

Bywa i tak, że kobieta czuje się niekochana. Być może jesteś obojętny i ją ignorujesz? Ona przez to ma niskie poczucie wartości, uważa że czegoś jej brakuje, że nie jest atrakcyjna i interesująca. W takim wypadku może szukać potwierdzenia swojej wartości poza związkiem. Przykro to słyszeć, ale sam ją do tego popychasz…

3. Chce być pożądana

Każda kobieta chce by parter ją pragnął i szalał na jej punkcie. Chce czuć się piękna, seksowna i pożądana. Przestałeś zwracać na nią uwagę i doceniać jej starania? Nie prawisz jej komplementów i nie mówisz nic miłego? Otwarcie oglądasz się za innymi? Zamiast ponownie rozpalić ogień w sypialni, oddajesz się zastępczym czynnościom? Nie dziw się, że ona ma tego dość i nie chce tkwić w takiej relacji.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img