Zakochane w sobie pary okazują sobie uczucia na wiele sposobów. Całują się, przytulają i trzymają się za ręce. Jak się okazuje, te czułe gesty mogą mieć także głębsze znaczenie. Według ekspertów, sposób w jaki trzymacie się za ręce wiele mówi o związku! Sprawdź, co to świadczy o Waszej relacji.

Dłonie splecione palcami

Splecione palce oznaczają, że czujecie się ze sobą swobodnie i nie macie przed sobą tajemnic, ani sekretów. Mówicie sobie o wszystkim i niczego przed sobą nie ukrywacie. Oprócz tego w Waszym związku dominują silne uczucia, a także namiętność i pasja. Trzymanie się za ręce w ten sposób świadczy o tym, że Wasz związek jest trwały i ma silne podstawy.

Dłoń w dłoni

Mocny ucisk dłoni świadczy o silnej relacji i o tym, że jesteście dla siebie najważniejsi. To wiele mówi o łączącym Was uczuciu i głębokiej miłości. Jednocześnie może wskazywać na to, że w Waszej relacji brakuje uniesień i namiętności. Osoba, która ma dłoń na górze, zazwyczaj dominuje i podejmuje większość decyzji w związku. jednocześnie troszczy się i czuje odpowiedzialność za partnera.

Luźno splecione palce

Delikatny i luźny uścisk dłoni może świadczyć o tym, że dopiero się poznajecie lub jesteście nieśmiali i nie lubicie okazywać publicznie swoich uczuć. Palce, które delikatnie się muskają i często rozłączają, wskazują na to, że ze sobą flirtujecie, ale jesteście wstydliwi i nie chcecie wykładać od razu wszystkich kart na stół.

Palec wskazujący zaczepiony o dłoń

Taki sposób trzymania się za ręce wskazuje na to, że oboje jesteście niezależni i cenicie sobie wolność. Nie lubicie ograniczeń i w związku zależy Wam na zachowaniu autonomiczności. Macie swoje przyzwyczajenia, zainteresowania i pasje, z których nie chcecie rezygnować. Jednocześnie lubicie spędzać czas ze sobą, akceptujecie się i szanujecie.

Małe palce zaczepione o siebie

Trzymanie się za ręce w ten sposób oznacza, że jesteście spontaniczni i dobrze się ze sobą bawicie. Uwielbiacie wyzwania i przygody, nigdy się ze sobą nie nudzicie. Jest w Was wiele radości i potraficie cieszyć się każdą wspólnie spędzoną chwilą.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img