Masz wrażenie, że on już tak często nie dzwoni, nie zaprasza Cię na randki i nie mówi komplementów? Co zrobić, gdy męskie zainteresowanie zanika? Sprawdź, jak je podtrzymać i sprawić, żeby on przez cały czas był Tobą zafascynowany.

Rozmawiajcie ze sobą

Rozmawiaj jak najczęściej z partnerem, zarówno na błahe, jak i poważne tematy. Pamiętaj, że otwarta komunikacja jest podstawą udanego związku. Nie licz na to, że druga osoba się domyśli, czego oczekujesz, jeśli nie powiesz o tym na głos. Ty też nie próbuj zgadywać cudzych myśli, czy intencji, nawet jeśli zdaje Ci się, że znasz partnera na wylot. Nie bój się mówić o tym, co czujesz, jakie masz potrzeby i oczekiwania. Weź pod uwagę zdanie partnera i jego punkt widzenia.

Uważnie słuchaj

Zdobywanie czyjejś sympatii i uwagi jest związane z robieniem miejsca dla drugiego człowieka w rozmowie. Chodzi o to, aby mówić, ale też aktywnie słuchać. Podczas rozmowy, daj partnerowi czas żeby powiedział co myśli, co go interesuje, cieszy, czy martwi. Uważnie słuchaj i okazuj zainteresowanie jego słowami- na pewno to doceni.

Bądź czuła i opiekuńcza

Psychologowie uważają, że dla mężczyzn szczególnie liczy się u partnerek cecha zwana responsywnością. To zachowywanie się odpowiednio do sytuacji, reagowanie na potrzeby drugiej osoby. Mężczyźni chcą wiedzieć, czy kobieta jest troskliwa, opiekuńcza, czy udzieli im wsparcia i pomocy w razie potrzeby. To dla nich bardzo ważne.

Okazuj uczucia

Okazuj partnerowi uczucia i daj mu do zrozumienia, że Ci na nim zależy. Zadbaj o bliskość, czułość i intymność między Wami. Mów miłe rzeczy, praw komplementy i doceniaj go. Nie zapominaj o dotyku, częstym przytulaniu i pocałunkach.

Uśmiechaj się

Badania pokazują, że kobiety które często się uśmiechają oceniane są przez innych jako miłe, sympatyczne, a nawet bardziej atrakcyjne. Szczery uśmiech sprawi, że będziesz odbierana jako pozytywna i optymistycznie nastawiona do życia osoba. Humor Twojego partnera od razu się poprawi, jeśli zobaczy Twój uśmiech.

Miej czas dla siebie

W każdym związku bardzo ważne jest znalezienie przestrzeni dla siebie. Nie musisz podporządkowywać całego życia partnerowi i poświęcać całej siebie. Rozwijaj się, dbaj o swoje zainteresowania i pasje, rób to co lubisz i co sprawia Ci przyjemność. Niezależne kobiety, które lubią i dbają o siebie, wzbudzają większe zainteresowanie u mężczyzn.

DZ

Udostępnij:


Sklep

Skomentuj

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany. Wymagane pola są zaznaczone*

subscribe img