Nie wyobrażasz sobie życia bez swojego partnera i jesteś gotowa zrobić dla niego wszystko? Poświęcasz się dla Waszej relacji, rezygnując przy tym z siebie? Wciąż tylko dajesz i nie oczekujesz niczego w zamian? Sprawdź, czy nie jesteś od niego emocjonalnie uzależniona!

Czy jesteś emocjonalnie uzależniona od partnera?

Podporządkowujesz mu się

Poświęcasz się dla Waszej relacji, rezygnując przy tym z siebie. Podporządkowujesz wszystkie swoje wybory i życiowe decyzje partnerowi. Starasz się zrobić dla niego wszystko, byle tylko Cię nie opuścił.

Idealizujesz go

Jesteś tak bardzo zapatrzona w partnera, że nie dostrzegasz żadnych jego wad, ani słabości. Idealizujesz go i wybaczasz mu wszystkie krzywdy.

Na wszystko się zgadzasz

Uważasz, że on zawsze wie lepiej i na wszystkim się zna. Pozwalasz decydować za siebie, nie masz własnego zdania i dostosowujesz się do niego. Bezkrytyczne zgadzasz się na wszystko, bo chcesz mu się przypodobać.

Nie opuszczasz do na krok

Cały swój wolny czas poświęcasz partnerowi. Chcesz ciągle przy nim być i robić wszystko razem. Nie potrafisz się od niego oderwać i pobyć w samotności. Nie opuszczasz go na krok, ani na moment.

Twoje życie koncentruje się wokół partnera

Poświęcasz siebie i inne sprawy na rzecz związku. Zaniedbujesz domowe obowiązki, dzieci, pracę, alternatywne źródła przyjemności. Wciąż szukasz jego towarzystwa, rezygnujesz przy tym ze spotkań z innymi, swoich zainteresowań i pasji. Coraz bardziej się izolujesz, a całe Twoje życie zaczyna kręcić się wokół niego.

Zrobisz wszystko, żeby Cię nie opuścił

Zrobisz wszystko byleby być w związku. Boisz się samotności i opuszczenia przez partnera. Z tego powodu godzisz się na to jak Cię traktuje, nawet jeśli ten układ obiega od ideału. Tkwisz w relacji, która nie daje Ci prawdziwego szczęścia i radości, ale wmawiasz sobie, że jest inaczej. Nie wyobrażasz sobie bez niego życia i nie wiesz, jak funkcjonować w pojedynkę.

Jesteś od niego uzależniona

Z czasem stajesz się uzależniona od swojego partnera. Nie wyobrażasz sobie jak wyglądałoby Twoje niego. On jest dla Ciebie całym światem. Jesteś gotowa zrezygnować dla niego ze wszystkiego i wszystkich, w tym z samej siebie…

DZ

Udostępnij:

Sklep