Zdarza się, że w długoletnim związku ogień między partnerami gaśnie. Pewnie zachowania i nawyki mogą być prawdziwymi zabójcami namiętności. Jeśli chcesz przywrócić pożądanie w swojej relacji, lepiej się ich wystrzegaj!

Zabójcy namiętności, czyli co niszczy Wasze życie erotyczne

Oto prawdziwi zabójcy namiętności!

Poznaj najczęstsze błędy popełniane za drzwiami sypialni. Lepiej się ich wystrzegaj!

Telefon

W dzisiejszych czasach wiele osób jest uzależnionych od telefonów komórkowych. Spoglądasz na ekran telefonu od razu po przebudzeniu i to ostatnie, co robisz przed pójściem spać? Stale przeglądasz treści, powiadomienia i wiadomości? Jesteś tak zaabsorbowana tym, co dzieje się w wirtualnym świecie, że nie zwracasz uwagi na nic innego… a przede wszystkim na swojego partnera. Nie zabieraj telefonu do łóżka, wyłącz go i pozostaw  drugim pokoju, a całą swoją uwagę przenieś na ukochanego.

Rutyna

W miarę upływu lat, pożądanie gaśnie i nie jest już tak silne, jak na początku. Za to pojawia się nuda i rutyna, a wiadomo, że nic tak nie obniża temperatury w sypialni. Nie pozwól na to, żebyście stracili zainteresowanie seksem. Starajcie się urozmaicać swoje życie erotyczne.

Egoizm

Egoizm to najgorsze z czym mamy do czynienia w sypialni. Bycie egoistą i skupianie się tylko na swojej przyjemności, sprawia, że zamykamy się na drugą osobę. W tym przypadku pomoże szczera rozmowa o swoich pragnieniach i potrzebach.

Ukrywanie swoich pragnień

Ukrywanie swoich pragnień i potrzeb przed partnerem nie doprowadzi do niczego dobrego. Nie wstydź się powiedzieć o tym, na co masz ochotę i czego oczekujesz. Pamiętaj, że jeśli unikasz takich tematów, partner nie domyśli się że coś jest nie tak, a ewentualny problem pozostanie nierozwiązany. Mów spokojnie, jasno i na temat, unikaj kłótni i wzajemnych oskarżeń.

Nie okazywanie uczuć

Nie zapominaj o okazywaniu uczuć swojemu partnerowi. Powtarzaj mu, że go kochasz, doceniasz i podziwiasz. Takie słowa pozwolą na nowo rozpalić ogień między wami. Całujcie się, przytulajcie i trzymajcie za ręce jak najczęściej. Drobne, czułe gesty budują bliskość i intymność między Wami.

Porównania

Jedna z najgorszych rzeczy, jaką możemy zrobić w łóżku to porównywanie swojego partnera lub związku do innych. Pod żadnym pozorem tego nie rób! Zamiast zazdrościć innym i się do nich porównywać, skup się na swoim życiu intymnym i zastanów się, jak możesz je poprawić.

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img