Co zwiastuje zdradę? Uważaj na 6 nieoczywistych sygnałów!

Twój partner dziwnie się zachowuje? Jest skryty, tajemniczy i masz wrażenie, że coś przed Tobą ukrywa? Oto nieoczywiste sygnały, które mogą świadczyć o tym, że on Cię zdradza…

  Co zwiastuje zdradę? Uważaj na 6 nieoczywistych sygnałów! Ma telefon zawsze przy sobie

  Twój partner przez cały czas ma telefon przy sobie i praktycznie się z nim nie rozstaje. Zabiera go ze sobą wszędzie, do sypialni, do łazienki, odkłada ekranem w dół, ustawił hasło, którego nie znasz. Reaguje nerwowo, gdy chcesz do niego zajrzeć, prawdopodobnie boi się, że coś odkryjesz. To może świadczyć o tym, że z kimś flirtuje i nie chce żebyś się o tym dowiedziała.

  On niespodziewanie zaczął o siebie dbać

  Nie ma nic złego w tym, że ktoś zaczyna o siebie dbać i zwracać większą uwagę na swój wygląd. Jednak nagła i niespodziewana zmiana stylu życia i przesadne dbanie o siebie, może dać do myślenia. Twój partner zapisał się na siłownie, przeszedł na dietę, dba o zdrowie i to jak wygląda?  Warto na to zwrócić uwagę.

  Jest nieobecny myślami

  Jest obok Ciebie, ale wydaje się nieobecny duchem. Jest myślami gdzie indziej, coś go zaprząta i nie pozwala się skupić. Coraz częściej zauważasz, że Cię nie słucha, nie uczestniczy aktywnie w rozmowach, ani wspólnych aktywnościach.

  Nie ma dla Ciebie czasu

  Ma coraz więcej obowiązków, jest zapracowany i często zostaje na nadgodzinach, chociaż jego praca nie wymaga tak dużego zaangażowania. Coraz mniej czasu spędzacie razem i coraz częściej się mijacie.

  Coraz bardziej się od Ciebie oddala

  Masz wrażenie, że on się od Ciebie oddala. Unika intymnych zbliżeń, nie okazuje Ci czułości. Przestał wyznawać Ci miłość i mówić o swoich uczuciach. Czujesz, że coś między Wami jest nie tak.

  Widzisz ślady innej

  Gdy na jego koszuli czujesz zapach innej kobiety, w samochodzie znajdujesz włosy innego koloru niż Twój i widziałaś wiadomości od innej kobiety, to jednoznacznie wskazuje, że partner może być z Tobą nieuczciwy.

  ZOBACZ TAKŻE: Zdania, które są sygnałem, że mężczyzna przestał kochać

  Udostępnij: