Będąc w związku każdy z nas od razu chciałby mieć pewność, że jest to relacja na długie lata, jednak nie da się ukryć, że wiele osób zastanawia się, czy faktycznie w nowej relacji jest potencjał. Nie ma nic dziwnego w zastanawianiu się, czy to miłość, czy tylko chwilowe zauroczenie. Niemniej, jednak kiedy w twojej relacji pojawiają się poniższe sygnały musisz mieć się na baczności, bo wiele wskazuje na to, że jest ona spisana na straty.

Związki między ludźmi mogą się rozpadać z różnych powodów, zwykle związanych z problemami w relacji.
Jednym z najczęstszych powodów rozpadu związków jest brak komunikacji lub niedostateczna komunikacja. Brak porozumienia, niezrozumienie i niezaspokojone potrzeby to czynniki, które mogą prowadzić do kłótni i konfliktów w związku, które ostatecznie mogą prowadzić do rozpadu.

Innymi powodami rozpadu związków mogą być niezgodność w celach, wartościach, priorytetach i stylach życia, a także problemy z zaufaniem, zdradą, uzależnieniami i brakiem zaangażowania.
Często związki kończą się również dlatego, że jedna lub obie osoby przestają czuć miłość i pociąg do partnera, co może być wynikiem różnych czynników, takich jak monotonia, zmiana priorytetów lub brak zainteresowania drugą osobą.

ZOBACZ TAKŻE: Mężczyźni o tym kolorze oczu nigdy nie zdradzą swojej kobiety!

Sygnały, które świadczą, że twój związek nie przetrwa

Nie da się ukryć, że łatwiej powiedzieć, niż zrobić. Szczególnie kiedy jest to świeża relacja, która przysłania nam racjonalne spojrzenie na nią. Jak w takim razie już na wczesnym etapie związku rozpoznać, że jest on spisany na straty? Warto zwrócić uwagę na poniższe szczegóły.

1. Podczas wspólnych spotkań brak w nich romantyzmu

2. Ciężko się wam rozmawia na poważne tematy

3. Kłótnie w waszym związku są na porządku dziennym

4. Nie potrafisz się skupić na partnerze, a twoje myśli krążą wokół innych sprawy

5. Spędzacie czas razem, ale osobno np. patrząc w ekrany telefonów

6. Zauważasz zmiany w jego zachowaniu i w okazywaniu uczuć

7. Nie mówisz, kiedy jesteś zraniona i dusisz to w sobie

8. Inaczej okazujecie uczucia

9. Zawsze jest twoja wina, gdy coś idzie nie tak

10. Zainteresowania partnera zawsze są na pierwszym miejscu

11. Różne preferencje do wspólnego spędzania czasu

12. Nie czujesz się sobą przy partnerze

13. Rzadziej do siebie piszecie

14. Wasze randki zawsze są pod wpływem alkoholu

15. W waszym związku jest pożądanie i nic poza tym

Wszystkie te czynniki mogą prowadzić do trudności w związku, które ostatecznie mogą doprowadzić do rozpadu. Ważne jest, aby pamiętać, że każdy związek jest inny i istnieją różne przyczyny jego rozpadu.

Udostępnij:

Sklep