Zakazane prezenty na Dzień Kobiet. One mogą sygnalizować, że mężczyzna zdradza swoją partnerkę

Dzisiaj święto wszystkich kobiet. Wiele z nich właśnie tego dnia obdarowywanych jest przez swoich partnerów drobnymi upominkami czy prezentami. Jedna z ekspedientek, która jakiś czas temu pracowała w ekskluzywnym butiku, wyjawiła, jakie prezenty najczęściej kupują mężczyźni, którzy mają romans z innymi kobietami, swoim żonom.

8 marca to wyjątkowy dzień w kalendarzu. Tego dnia świętowany jest bowiem Dzień Kobiet. Mężczyźni, aby podziękować nie tylko partnerkom, ale i innym kobietom, które obecne są ich życiu, dziękują im za zaangażowanie, miłość i obecność, wręczając im różne upominkami.

Zobacz także: Jakie prezenty sprawdzą się na Dzień Kobiet

Zakazane prezenty na Dzień Kobiet

Nie ma się co oszukiwać. Wiele pań, które w Dzień Kobiet otrzymuje prezenty, nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że ich mężowie mogą mieć romans z innymi kobietami. Co więcej, mężczyźni ci często wręczają prezenty oczywiście także i swoim kochankom.

O tym, że sytuacje te są nagminne, opowiedziała pewna amerykańska Tiktokerka Shannon Hill. Kobieta w wieku 19 lat rozpoczęła pracę w ekskluzywnym butiku. Jako sprzedawczyni renomowanej marki Chanel na co dzień miała styczność z wieloma klientami.

Gdy zbliżały się przeróżne okazuje, kiedy to mężczyźni kupowali prezenty dla swoich wybranek, od razu rozpoznawała takich, którzy mają inne kobiety na boku. Ich taktyka była prosta.

Niektórzy mężczyźni kupowali żonie ulubiony perfum, ładnie go pakowali, a potem kupowali ten sam zapach dla swojej kochanki. Bo - zgadnijcie co - nie chcieli opuszczać domu swojej kochanki pachnąc inną kobietą – zdradziła na swoim Tik Toku Shannon

Kobieta wyznała, co najczęściej kupowali niewierni mężowie. Chodzi o konkretną perfumę.

Nie były to perfumy Number Five, ponieważ ludzie przychodzą i kupują je dla swoich mam. To nigdy nie były perfumy Chance. Zawsze były to Coco Mademoiselle

Zaskoczeni?

Udostępnij: