10 bolesnych oznak, że to czas na… rozstanie

Rozstanie z partnerem to trudna decyzja, ale czasem jest nieuniknione, gdy związek zaczyna się psuć. Oto 10 oznak, które mogą wskazywać, że to najwyższy czas na to, by każde z was poszło w swoją stronę!

  10 bolesnych oznak, że to czas na… rozstanie

  Brak zaufania

  Bez wzajemnego zaufania trudno jest utrzymać związek. Jeśli zauważysz, że twój partner kłamie, ukrywa rzeczy lub nie wywiązuje się ze swoich obietnic, może to być znak, że brakuje tego najważniejszego fundamentu.

  Brak szacunku

  Szacunek jest kluczowy w każdym związku. Jeśli twoja druga połowa cię obraża, krytykuje, a może nawet poniża, to znak, że w związku brakuje szacunku i nie powinno się tego tolerować.

  Brak rozmów

  Rozmowy to ważny element związku. Jeśli zauważysz, że przestaliście ze sobą rozmawiać, to może to oznaczać, że związek zaczął się psuć.

  Ciągłe kłótnie

  Kłótnie to normalna część związku, ale jeśli stały się one stałym elementem, to zły znak. Kłócicie się o błahostki, które potem urastają d rangi prawdziwych problemów i awantur. Nie potraficie znaleźć kompromisu, rozwiązać problemu i się pogodzić. To może oznaczać, że nie jesteście już w stanie się porozumieć.

  Brak czasu razem

  Chęć spędzania czasu z innymi ludźmi nie jest niczym złym. Jednak jeśli zauważysz, że twój partner spędza większość czasu z innymi ludźmi i wciąż ma dla ciebie wymówki, gdy chcesz z nim być, to może to być oznaka, że nie czuje się już dobrze w twoim towarzystwie.

  Brak intymności

  Brak intymności to ważny sygnał, że związek nie jest już w stanie się rozwijać. Jeśli zaczyna ci brakować fizycznej bliskości, jest to oznaka, że wasza relacja może być w kryzysie.

  ZOBACZ TAKŻE: Metoda szarej skały- czyli sposób na toksycznych ludzi!

  Brak zaangażowania

  Jeśli zauważysz, że twój partner przestał angażować się w waszą relację, wydaje się obojętny, czy roztargniony, może to oznaczać, że stracił zainteresowanie tobą.

  Brak wzajemnego wsparcia

  Wspieranie się nawzajem jest ważne w każdym związku. Jeśli zauważysz, że twój partner nie jest już zainteresowany twoim życiem, twoimi celami, a może nawet nie chce cię wesprzeć w trudnych chwilach, to jest to poważny sygnał.

  Brak pozytywnych emocji

  Jeśli zauważysz, że przestałeś odczuwać pozytywne emocje wobec swojego partnera, to może to oznaczać, że wasza miłość zgasła.

  Brak szczęścia

  W tej relacji czujesz się nieszczęśliwy i smutny. Masz poczucie, że nie zasługujesz na miłość i udany związek. Nie widzisz waszej wspólnej przyszłości i szansy na poprawę sytuacji. Jeśli związek sprawia, że czujesz się źle, to może to być oznaka, że to czas na rozstanie.

  Udostępnij: