Ten kolor paznokci działa jak magnes na mężczyzn!

W świecie mediów społecznościowych nieustannie pojawiają się nowe trendy i teorie, a jedną z ostatnich jest przekonanie, że czerwone paznokcie mają magiczną moc przyciągania mężczyzn. Teorię tę wysunęła aktywna tiktokerka, Navya Passi, która podzieliła się swoimi spostrzeżeniami na temat tego, jak wybór koloru paznokci może wpływać na postrzeganie i reakcje ze strony płci przeciwnej.

Współczesny świat mediów społecznościowych nieustannie dostarcza nowych trendów i inspiracji. TikTok, jako jedna z najpopularniejszych platform, gdzie internuaci dzielą się nie tylko swoimi pomysłami, ale również cennymi "tipami". Właśnie te krótkie porady zdobywają ogromne zainteresowanie i stały się nieodłącznym elementem świata TikToka.

Ostatnio tiktokerka Navya Passi podzieliła się teorią, że czerwone paznokcie mają magiczną moc przyciągania mężczyzn Czy rzeczywiście kolory paznokci mogą wpływać na atrakcyjność? 

Teoria czerwonych paznokci

Navya Passi, znana użytkownikom TikToku, zaskoczyła swoich obserwatorów, ujawniając, że jednym z kluczowych powodów, dla których przyciąga uwagę mężczyzn, są właśnie czerwone paznokcie. Tiktokowa gwiazda wyznaje, że od momentu, kiedy zdecydowała się na ten kolor manicure, zauważyła znaczący wzrost zainteresowania ze strony mężczyzn.

Według Passi, mężczyźni utożsamiają czerwony kolor paznokci z estetyką, którą obserwowali u swoich matek, nauczycielek i innych ważnych kobiet w ich życiu.

Czerwone paznokcie podobają się mężczyznom, a powodem tego jest fakt, że widzieli, jak mamy, nauczycielki i inne kobiety w ich życiu miały czerwone paznokcie lub czerwoną szminkę, co zawsze uważałam za kolor babciny, ale oni najwyraźniej nie - zdradziła tiktokerka.

Dlaczego mężczyźni lubią u kobiet czerwone paznokcie?

Passi jest przekonana, że czerwone paznokcie pociągają mężczyzn bardziej niż te w kolorach neutralnych.

A teraz za każdym razem, gdy widzą u mnie czerwone paznokcie, albo to komplementują, albo po prostu to zauważają, ponieważ to ich pociąga. Co brzmi naprawdę dziwnie, gdy się nad tym zastanowić - dodała.

Czy rzeczywiście czerwone paznokcie mają taką moc przyciągania, jak sugeruje tiktokerka?

@navyapassi

side note: i am now obsessed with red nails #rednailtheory #rednails

♬ unholy sped up - xxtristanxo

Zdjęcie Ten kolor paznokci działa jak magnes na mężczyzn! #1

 

Zobacz także: Kolęda 2023/2024: Ile Polacy włożą do kopert?

Udostępnij: