Niespodzianki są dla tych, którzy nie umieją planować.
Niespodzianki są dla tych, którzy nie umieją planować.
W naszym życiu nic nie jest na stałe. Na tym polega jego urok. Życie to chaos. Ale głęboko wierzę, że ludzie, którzy się obok nas pojawiają dzielą się na dwie kategorie. Czasami znajdujemy osobę, która będzie z nami na lata, a czasami zjawia się obok nas ktoś na chwilę. Na sezon. Jak kolekcja wiosna/lato, jesień/zima. Ktoś, kto jest z nami z określonego powodu. Ktoś, kto nas czegoś nauczy. O sobie albo o świecie. I siebie również. Ktoś, kto da nam dużo przyjemności. Obudzi w nas uczucia, które – wydawałoby się – dawno w nas przygasły. Ktoś, kto nas zmieni. A później po prostu odejdzie.
Opinie są jak odbytnice. Każdy ma swoją.
Żołnierze potrzebują motywacji, zwłaszcza gdy mają zdradzić swoich przełożonych.
Lis może zmienić skórę, ale nie swoje przyzwyczajenia.
Nadzieja chlebem biednego.
Złodziej, zabrawszy wszystko, choć kąty zostawi, ogień natomiast wszystko zabierze.
Dobre serce można dzisiaj kupić z przeceny.
Życie jest jak piłka nożna.
Musisz współpracować, aby odnieść sukces.
Czasem przychodzi taki moment w życiu, że trzeba zrezygnować, zapomnieć, pójść na przód i nieważne jak cholernie by Ci zależało, jak trudne by to było po prostu trzeba odejść.
Może i faktycznie coś się kończy, by coś innego się mogło zacząć. Tylko, że niektóre zakończenia odbijają się na nas zbyt mocno i nie mamy ochoty iść dalej i otwierać nowego rozdziału.