Udostępnij:

Inspiracje:

znak cytatu To był ciężki rok. Parę osób mnie zawiodło i rozczarowało, ale za to parę pokazało co i kto tak naprawdę się liczy...

Życie

znak cytatu Ja się nie zmieniłam, wciąż jestem taka sama, ale nie chodzę już tam, gdzie mnie nie chcą, nie dzwonię do tych, którzy nie odbierają, nie piszę do tych, którzy mi nie odpowiadają i odchodzę z miejsc, gdzie nie jestem mile widziana

Życie

znak cytatu Czasami w ułamku sekundy człowiek uświadamia sobie, że całe jego życie zależało od jednej decyzji. Gdyby nie zgubiony list albo rozmowa telefoniczna, do której nie doszło, sprawy potoczyłyby się zupełnie inaczej.

Życie

znak cytatu Otaczaj się ludźmi, którzy wywołują uśmiech na twojej twarzy. Nie przejmuj się porażkami, ponieważ upadki są częścią życia, a podnoszenie się to w istocie samo życie. Życie to dar, a ty sam musisz zdecydować czy chcesz być szczęśliwy czy wolisz przejmować się każdym potknięciem.

Życie

znak cytatu Miałeś już w życiu taki moment, w którym sam nie wiedziałeś co czujesz? Kiedy gubiłeś się w własnych myślach? Gdy kogoś ci brakowało, ale wszystkich od siebie odrzucałeś?

Życie

znak cytatu O swoich zmartwieniach należy rozmawiać z innymi, wtedy stają się lżejsze.

Życie

znak cytatu Umarł, choć był z tych, co śmiercią gardzą.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Festina lente!Śpiesz się powoli

Życie

znak cytatu Na pewno już w życiu wymiotował, ale nigdy pieniędzmi.

Życie
Zaślepska okładki cytatu

znak cytatu Istnieją ludzie, których życie jest darem ofiarowanym nie im samym, lecz nam - ludzkości.

Życie

Zobacz więcej


Sklep