Rządowe Centrum Bezpieczeństwa ponownie uruchomiło system alertów dla mieszkańców. Tym razem ostrzeżenie ma związek z dużym pożarem hali produkcyjnej i gęstym dymem unoszącym się nad okolicą. To już drugi podobny komunikat rozesłany w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin, co zwraca uwagę…