Jaka była przyczyna śmierci Mateusza Murańskiego? Są wyniki sekcji zwłok!

Śmierć młodego aktora wstrząsnęła całą Polską. Mateusz Murański został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Przeprowadzona została sekcja zwłok w celu poznania przyczyny śmierci 29-latka. Są wyniki sekcji zwłok!

Śmierć Mateusza Murańskiego

Mateusz Murański znany był widzom z serialu Lombard, Życie pod zastaw, gdzie grał rolę syna właściciela lombardu, Adriana. Jego bohater cieszył się ogromną sympatią widzów, a jego zabawne teksty stały się kultowe.

ZOBACZ TAKŻE: Teksty Adka z "Lombardu"

Warto wspomnieć, że Murański zagrał epizodyczną rolę w nominowanym do Oscara filmie „IO” Jerzego Skolimowskiego.

Ponadto Mateusz brał udział w walkach freak fightowych na galach FAME MMA oraz High League.

8 lutego całym krajem wstrząsnęła tragiczna wiadomość o śmierci Mateusza Murańskiego. Przekazano wówczas, że 29-latek został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

W środę policja została powiadomiona o zgonie mężczyzny. Dane, o których pan mówi, się zgadzają. Zaniepokojony członek rodziny, który nie mógł się skontaktować z mężczyzną, znalazł zwłoki w mieszkaniu. Na miejscu były wykonywane czynności. Prokurator biegły wykluczył działanie osób trzecich, natomiast przyczyna i okoliczności śmierci zostanie ustalona podczas sekcji zwłok – przekazała rzecznik Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, Grażyna Wawryniuk.

Dodała także, że sekcja zwłok Murańskiego zaplanowana była na piątek 10 lutego.

Wyniki sekcji zwłok Mateusza Murańskiego

10 lutego kilka minut po dwunastej serwis interia.pl przekazał informację na temat ywbików sekcji zwłok zmarłego 29-latka.

Jesteśmy już po sekcji zwłok. Biegły zaraz po sekcji wskazał, że bezpośrednią przyczyną śmierci była ostra niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast na pytanie, co było przyczyną tej ostrej niewydolności, odpowiedzą niezbędne dalsze badania histopatologiczne i toksykologiczne. Tak więc, na tym etapie, mamy wstępne wskazanie, co było przyczyną śmierci. Dalsze prace wyjaśnią, co je spowodowało- przekazała Grażyna Wawryniuk.  

 

Wiele wskazuje na to, że na informację dotyczącą dokładnej przyczyny śmierci młodego aktora musimy jeszcze poczekać.

 

Udostępnij: