Nowe informacje w sprawie zdrowia Marty Kubackiej! Na to czekała cała Polska!

Dawid Kubacki i jego najbliżsi od kilku dni przeżywają trudne chwile. Polski skoczek w ubiegłym tygodniu przekazał druzgocącą informację o tym, że jego żona Marta jest w ciężkim stanie i walczy o życie w szpitalu! Mamy nowe informacje w sprawie zdrowia Marty Kubackiej! Na to czekała cała Polska!

  Dawid Kubacki o stanie zdrowia żony

  Przypomnijmy, Dawid Kubacki nagle opuścił zawody w norweskim Vikersund i zakończył sezon. Kilka godzin przed startem w konkursie, polski skoczek wycofał się i wrócił do Polski. Przekazał druzgocącą informację o tym, że jego żona Marta jest w ciężkim stanie i walczy o życie w szpitalu!

  Mój nagły powrót do domu.... jestem wam winien słowo wyjaśnienia😔 Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze. – napisała Kubacki.

  ZOBACZ TAKŻE: W jakim zawodzie powinieneś pracować? Zdradza to miesiąc Twojego urodzenia!

  Cała Polska czekała na wieści…

  Po tej dramatycznej wiadomości, wiele osób czekało na wieści o stanie zdrowia Marty Kubackiej. W końcu polski skoczek zamieścił wpis, w którym poinformował, jak się czuje jego żona:

  Ostatni czas był dla naszej rodziny czymś bardziej nieprzewidywalnym niż skoki narciarskie. Na żadnych zawodach nie stresowałem się tak, jak słysząc ciągły dźwięk z aparatur monitorujących funkcje życiowe mojej żony. Dziś dzień zawodów, a dla nas pierwsze zwycięstwo. Marta jest stabilna i każdy dzień przynosi jakiś postęp. Dziękuję za wszystkie wyrazy wsparcia!

  Najnowsze informacje w sprawie Marty Kubackiej!

  Rafał Kot z Polskiego Związku Narciarskiego udzielił wywiadu dla serwisu Sportowy24.pl. Przekazał najnowsze informacje o stanie jej zdrowia:

  Na szczęście ze zdrowiem Marty jest już lepiej i to jest najważniejsza informacja. Parametry diametralnie się poprawiają, patrzymy w przyszłość z dużym optymizmem – powiedział, dodając: – Wszyscy trzymamy kciuki, wspieramy Dawida i jego żonę Martę, jesteśmy z nimi razem. Oby odnieśli swój prywatny sukces i oby wszystko skończyło się dobrze.

  Marta Kubacka przebywa obecnie w Śląskim Centrum Chorób Serca. Na szczęście stan jej zdrowia z dnia na dzień się poprawia. Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia!

  Udostępnij: