Wiemy, co dzieje się z księżną Kate! Przyjaciel rodziny zabrał głos w tej sprawie!

W ostatnim czasie wiele mówiono w mediach o zaginięciu księżnej Kate. Nie pojawiała się publicznie przez około 3. miesiące, co wywołało wiele domysłów i spekulacji na jej temat. Co takiego się wydarzyło? Czy znane są już prawdziwe powody tej sytuacji?.

W wywiadzie dla „The Sunday Times” przyjaciel rodziny księżnej Kate postanowił wyznać, co takiego działo się podczas jej nieobecności i jakie były tego przyczyny.

Zaginięcie Kate

Księżna Kate przeszła operację jamy brzusznej w styczniu. W związku z tą sytuacją pojawiło się wiele plotek i domysłów dotyczących jej stanu zdrowia. Widziana było po raz ostatni 25 grudnia, gdzie publicznie pojawiała się w trakcie bożonarodzeniowego nabożeństwa. Pałac Buckingham wydał oświadczenie w jej sprawie, ale były tam zawarte szczątkowe informacje, które nie wyjaśniały wielu odpowiedzi.

Prawdziwą burzę wywołało zdjęcie jakie na profilu księżnej Kate pojawiło się 10. marca z okazji Dnia Kobiet. Na zdjęciu była Kate z dziećmi. Zaraz po tej publikacji odkryto, że zdjęcie nie jest autentyczne, zawiera szereg przeróbek i manipulacji obrazem. Wiele z agencji wycofało się z publikacji tej fotografii. Zastrzeżenia dotyczyły nie tylko samej twarzy Kate, ale także brakujących części w garderobie księżniczki Charlotte.

Jak już wiadomo 16 stycznia Kate została przyjęta do London Clinic. Opuściła to miejsce pod koniec stycznia, wracając do Adelaide Cottage w Windsorze. Nie podano szczegółów dotyczących jej zdrowia. Poinformowano, że księżna Kate chce pozostawić te informacje dla siebie. Przekazano tylko, że choroba jaka pojawiła się u księżnej nie jest związana z nowotworem.

Tajemnicze zniknięcie księżnej Kate

Informacje od bliskich rodziny Kate i Williama donoszą, że para przekaże więcej szczegółów dotyczących tej sprawy w odpowiednim czasie. Jak twierdzi przyjaciel rodziny Kate "nie jest kucykiem pokazowym” i jest to "całkowicie słuszne”, że małżeństwo nie chce być "wciągniętym w grę o tym, co dzieje się ze zdrowiem księżnej”.

W przypadku Kate, nie ma prawie nikogo innego na świecie, kogo twarz, ciało i ubrania są bardziej oceniane niż jej – przekazał informator w rozmowie z ”The Sunday Times”

Zdjęcie Wiemy, co dzieje się z księżną Kate! Przyjaciel rodziny zabrał głos w tej sprawie! #1

Jak wynika z doniesień księżna Kate miała spędzić 2.tygodnie w szpitalu, a jej powrót do życia publicznego przewidziano po okresie świąt Wielkanocnych.

To, co się dzieje, jest dokładnie tym, co powiedzieli [w oświadczeniu - red.]. [Księżna - red.] spędzi dwa tygodnie w szpitalu i wróci po Wielkanocy. Co z tego, że nie wypchnęli jej tam, by machała z tyłu samochodu? Ona nie jest kucykiem pokazowym – informacje od informatora przekazane dla ”The Sunday Times”. 

Jak stwierdził przyjaciel rodziny, para królewska jest świadoma wszelkich spekulacji i domysłów rodzących się wokół całej tej sytuacji. Jednakże podjęli decyzję, że nie będą na to reagować w sposób emocjonalny i w stosownej chwili o wszystkim poinformują.

Nie są jak [książę - red.] Harry, mając obsesję i przewijając Twittera, ale wiedzą, że to się przedarło. Śledzą wiadomości i widzą ostrzeżenia BBC- stwierdził przyjaciel rodziny

Powrót księżnej Kate po Wielkanocy

Z informacji jakie podaje przyjaciel rodziny, a także stanowisko Pałacu jest takie, że księżna Kate ma się pojawić publicznie po świętach Wielkanocnych, a dokładnie po 17. kwietnia. Wtedy też dzieci pary mają powrócić do Lambrook School w pobliżu Ascot.

Podano również informacje, że w tym czasie , kiedy wszyscy jeszcze będą przebywać w domu, książę William nie będzie pełnił swoich obowiązków.

W wyniku wydarzeń, jakie miały miejsce z zamieszczenie zdjęcia przez księżną Kate z okazji Dnia Matki narosły spekulacje dotyczące rzekomego romansu księcia Williama z Rose Hanbury lub markizą Cholmondeley. Te informacje nigdy nie zostały potwierdzone, jednakże to zdjęcie przyczyniło się do stwierdzenia, że księżna Kate nie ma obrączki na palcu, co może być związane z tematem, a jej zniknięcie może wiązać się z tymi domysłami.

Jak twierdzą bliskie rodzinie źródła są to tylko pogłoski, które narosły w ramach całej sytuacji, a księżna Kate jest bezpieczna, stara się powrócić jak najszybciej do pełni sił.

Są najbardziej otwarci, gdy wchodzą w interakcje z członkami społeczeństwa i widzę świat, w którym księżna może omówić swój powrót do zdrowia podczas spotkań. Gdyby miała to zrobić, to właśnie tak by to zrobiła […] Spodziewałbym się, że będzie to instynkt [Kate - red.] i będzie to jej decyzja. Nie będą się spieszyć – stwierdził przyjaciel rodziny

 

W tradycji pary królewskiej jest umieszczanie zdjęć z okazji urodzin. Pomimo tej trudnej sytuacji w jakiej teraz się znaleźli, nadal takie oczekiwania są. Następna taka okazja nadarzy się 23. kwietnia w dniu urodzin księcia Louis’a.

Doceniają miłość i przywiązanie opinii publicznej do swoich dzieci i wiedzą, że istnieje publiczny apetyt na zobaczenie ich w dniu urodzin- przekazał informator

Po ostatniej wpadce, jaka miała miejsce ze zdjęciem na ich stronie ukazał się wpis:

ZOBACZ TAKŻE: Kolejne świadczenia ZUS w górę?! Od 1 kwietnia czekają nas zmiany!

Jak wielu fotografów-amatorów, niekiedy eksperymentuję z edycją zdjęć. Przepraszam za zamieszanie, jakie wywołało wczorajsze rodzinne zdjęcie- wpis na stronie pary królewskiej

Jak stwierdził przyjaciel rodziny, błędem jaki popełniła Kate w całej tej sytuacji, był prak informacji o edycji zdjęcia dla swojego zespołu.

Ale wyszła i przeprosiła. Zdjęcie było błędem, nawet w przypadku czegoś tak niewinnego, jak to, że powinieneś ujawnić, że je zmieniłeś – przekazał informator

 

 

Udostępnij: