Czarno- biały komunikat Pałacu Buckingham!

Z ostatniej chwili! Na profilu w mediach społecznościowych księcia Williama i Kate Middleton pojawił się biało-czarny komunikat. Czego dotyczy?

Poddani martwią się losami rodziny królewskiej

Niepokój poddanych o stan zdrowia księżnej Kate nie ustaje. Ostatni raz pojawiła się publicznie 25 grudnia, uczestnicząc wraz z rodziną królewską w porannym nabożeństwie bożonarodzeniowym w posiadłości Sandringham.

W marcu wyjawiła, że cierpi na nowotwór i rozpoczęła chemioterapię. W oficjalnym oświadczeniu księżna Walii, ogłosiła, że zmaga się z ciężką chorobą. Od tego momentu stało się jasne, dlaczego żona następcy tronu wycofała się z życia publicznego.

ZOBACZ TAKŻE: Czy księżna Kate wróci do życia publicznego? „Sytuacja medycznie bardzo poważna”

Na razie nie wiadomo, kiedy księżna Kate powróci do swoich obowiązków. Oficjalne komunikaty wydawane przez Pałac Kensington brzmią:

Oczekuje się, że księżna Catherine nie wróci do pracy, dopóki zespół medyczny nie uzyska pozytywnej opinii – wyjawił kilka dni temu rzecznik Pałacu Kensington.

William otacza księżną Kate potrzebnym wsparciem oraz wypełnia wszystkie oficjalne obowiązki:

William będzie nadal wspierał żonę i rodzinę oraz wypełniał oficjalne obowiązki, jak robi to od początku roku  brzmi komunikat Pałacu.

Z ostatniej chwili! Pilny komunikat Pałacu Buckingham!

Rodzina królewska znajduje się w trudnym momencie, zmagając się z chorobami zarówno króla Karola III, jak i księżnej Kate. Obecnie prawie nie ma dnia bez nowych artykułów dotyczących stanu zdrowia royalsów.

Tym razem poddanych zaszokowały nowe niepokojące doniesienia wprost z Pałacu Buckingham! Na profilu w mediach społecznościowych księcia Williama i Kate Middleton pojawił się biało-czarny komunikat. Czego dotyczy?

Czarno- biały komunikat Pałacu! Co się stało?

Książę William wydał smutne oświadczenie. 6 czerwca w Anglii miały miejsce obchody 80. rocznicy operacji Overlord z 6 czerwca 1944 roku. Z tej okazji książę William opublikował kolejny komunikat na oficjalnych mediach społecznościowych. Wieczorem, mąż Kate Middleton zamieścił biało-czarny wpis upamiętniający tych, którzy zginęli w tamtym czasie.

D-Day to kluczowy moment, który zmienił bieg historii. Pamiętamy o tych, którzy służyli, pamiętamy o wpływie, jaki wywarli na nasz świat- napisał książę William.

Zdjęcie Czarno- biały komunikat Pałacu Buckingham! #1

Udostępnij: