Camilla przerwała milczenie w sprawie stanu zdrowia króla Karola!

Od kilku miesięcy oczy całego świata skierowane są na losy rodziny królewskiej. W jakim stanie znajduje się obecnie król Karol? To pytanie budzi ogromne zainteresowanie poddanych. Słowa królowej Camilli mogą rzucić nowe światło na rzeczywistą sytuację jej męża…

Jaki jest stan zdrowia króla Karola?

Od kilku miesięcy oczy mediów z całego świata zwrócone są na brytyjski pałac. Ostatnimi czasy rozgrywają się tam dramatyczne wydarzenia, z którymi rodzina królewska stara się uporać jak najszybciej. Stan zdrowia króla Karola budzi powszechne zaniepokojenie. Król, zmagający się z nowotworem, pojawia się na oficjalnych uroczystościach, ale w swoich wypowiedziach jest powściągliwy.

Karol III walczy z ciężką chorobą

Przypomnijmy, że w marcu świat obiegły smutne wieści dotyczące króla Karola III. Po przeprowadzonych badaniach, związanych z leczeniem powiększonej prostaty, u monarchy zdiagnozowano nowotwór. Pałac Buckingham poinformował wówczas o konieczności ograniczenia przez króla swoich publicznych wystąpień oraz o rozpoczęciu przez niego leczenia.

U brytyjskiego króla Karola III zdiagnozowano raka i rozpoczął on leczenie, a w związku z tym wstrzymał wykonywanie wszelkich obowiązków publicznych – pisano w oficjalnym komunikacie wydanym przez Pałac Buckingham.

Co się dzieje z Karolem III?

W ostatnim czasie brytyjskie media, w tym portal "The Daily Beast" donosił, że leczenie Karola III nie przebiega tak pomyślnie, jak tego oczekiwano. Stan monarchy miał się pogarszać, w związku z czym wprowadzono nawet zmiany w planie pogrzebu.

ZOBACZ TAKŻE: Polski horror podbija Netflixa! Tak przerażający, że „wywołuje mdłości”

Camilla przerwała milczenie w sprawie stanu zdrowia króla Karola!

Jak obecnie czuje się król? Słowa Camilli mogą rzucić nowe światło na rzeczywistą sytuację jej męża… Królowa spotkała się w Hampton Court Palace z uczestnikami festiwalu, który jest częścią jej inicjatywy promującej czytelnictwo. Podczas rozmowy z Lee Child, ujawniła, jak naprawdę czuje się Karol. Później autorka książek przekazała te informacje redakcji The Mirror:

Król czuje się dobrze, jednak nie potrafi zwolnić i robić rzeczy tak, jak mu się radzi.

Te słowa mogą budzić pewne zaniepokojenie wśród wszystkich, którzy uważnie obserwują sytuację króla. Monarcha najwyraźniej odczuwa silne poczucie obowiązku, ponieważ intensywnie uczestniczy w oficjalnych wydarzeniach. To może sugerować, że nadmiernie się obciąża mimo choroby, a słowa Camilli raczej nie uspokajają. Czy król w końcu zdecyduje się na dłuższy odpoczynek?

Udostępnij: