Opublikowano zdjęcia księżnej Kate! Czy to oznacza wielki powrót Middleton?

Księżna Kate przez dłuższy czas była nieobecna w mediach społecznościowych. W końcu na oficjalnym profilu księżnej i księcia Walii na Instagramie pojawiło się jej nowe zdjęcie. Co to oznacza?

Od długiego czasu Księżna Kate nie pojawiała się publicznie. W marcu tego roku przekazała informacje o swojej chorobie. Tuż przed nią o swoich problemach zdrowotnych poinformował także Karol III. 11 czerwca na oficjalnym profilu księcia i księżnej Walii udostępniono zdjęcie z Kate.

Opublikowano zdjęcia Kate na Instagramie

Na początku roku zaczęły krążyć plotki o niepokojącej sytuacji księżnej Kate. Ostatni raz pojawiła się publicznie w grudniu 2023 roku, co wywołało spekulacje na temat jej stanu zdrowia.

ZOBACZ TAKŻE: Na to chorowała Marzena Kipiel - Sztuka!

Cisza ze strony rodziny królewskiej tylko podsycała te spekulacje. W marcu nastąpił przełom, kiedy księżna Kate ujawniła, że zmaga się z nowotworem.

Od tego czasu nie pokazywała się publicznie, a oficjalne profile w mediach społecznościowych skupiały się na księciu Williamie.

Na InstaStories oficjalnego profilu księżnej i księcia Walii 11 czerwca pojawiło się zdjęcie księżnej Kate.

W kadrze widoczny jest także jej mąż. Para książęca zwróciła uwagę na wodorosty. To pierwszy raz od dłuższego czasu, kiedy wspomniano o Middleton na tym profilu.

Warto jednak podkreślić, że nie jest to nowe zdjęcie księżnej, która obecnie powoli wraca do zdrowia i unika publicznych wystąpień.

Zdjęcie Opublikowano zdjęcia księżnej Kate! Czy to oznacza wielki powrót Middleton? #1

 

Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się z dotychczasową podróżą...- czytamy na InstaStories

Później na profilu udostępniono kilka rolek sprzed lat.

Zdjęcie Opublikowano zdjęcia księżnej Kate! Czy to oznacza wielki powrót Middleton? #2

Kate powróci do obowiązków?

Middleton obecnie przechodzi rekonwalescencję i stara się odpoczywać. Zagraniczne media sugerują, że po jej powrocie nic nie będzie takie samo.

Według źródła "US Weekly", księżna Kate może już nigdy nie wrócić do tak intensywnego zaangażowania publicznego jak wcześniej, kiedy regularnie towarzyszyła mężowi podczas oficjalnych wydarzeń.

Z kolei "Daily Beast" informuje, że księżna Walii prawdopodobnie nie wróci do pełnienia swoich obowiązków przed początkiem 2025 roku.

Udostępnij: