Te znaki zodiaku mają ciężki charakter! Życie z nimi bywa męczące!

Z tymi znakami zodiaku trudno wytrzymać…

Baran (21 marca- 19 kwietnia)

To jeden z najsilniejszych i najbardziej nieugiętych znaków zodiaku. Osoby pod nim urodzone są ambitne, pewne siebie, uwielbiają rządzić i dominować. Bywają nieprzewidywalne, wybuchowe i gwałtowne. Łatwo wpadają w złość i unoszą się gniewem. Ciężko za nimi nadążyć, łatwo zmieniają zdanie i ulegają impulsom, oprócz tego szybciej mówią, niż myślą. Nie potrafią przyznać się do błędu, nawet jeśli wina leży po ich stronie. Nie uznają kompromisów, zawsze chcą stawiać na swoim, są nieugięte i uparte. Nie potrafią podporządkować się innym i często narzucają im swoją wolę.

Bliźnięta (21 maja - 20 czerwca)

Nie bez powodu mówi się, że osoby spod tego znaku mają podwójną osobowość. Nigdy nie wiadomo na którą się trafi. Jedna z nich uwielbia wyolbrzymiać problemy, dramatyzować i stawiać się w centrum wydarzeń, druga z kolei jest przyjacielska, otwarta i spontaniczna. Wchodząc z bliską relację z Bliźniakiem, przygotuj się, że otrzymasz dwie osoby naraz i nie będziesz wiedział, jak z nimi postępować.

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Osoby spod tego znaku bywają emocjonalnie niestabilne i rozchwiane. Ich nastrój ulega drastycznym zmianom, nawet co parę dni. Działają spontanicznie i ulegają impulsom. Nie potrafią usiedzieć na miejscu i wciąż poszukują nowych wrażeń, co na dłuższą metę może być męczące dla otoczenia. Przesadnie martwią się swoim zdrowiem i wciąż widzą u siebie objawy różnych schorzeń. Ciężko ich przekonać, że wszystko jest w porządku, a to tylko złudne wrażenie.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panna jest sumienna, dokładna i uporządkowana, a czasem wręcz pedantyczna. To właśnie ta cecha może przeszkadzać w życiu. Panna zawsze chce być jak najlepsza, dawać z siebie jak najwięcej, w każdej dziedzinie. Ma wysokie wymagania i nie toleruje słabości ani u siebie, ani u innych. Czasem nadmiernie skupiona na sobie, bywa egoistyczna, próżna i zapatrzona w siebie. Przez to pomija innych, ich potrzeby i pragnienia.

Skorpion (23 października – 21 listopada)

Osoby spod tego znaku zawsze potrafią znaleźć coś, na co warto ponarzekać. Często pogrążają się w negatywnych emocjach i snują czarne scenariusze. Zarażają swoim pesymizmem innych i wysysają z nich dobrą energię. Uważają, ze zawsze mają rację, uwielbiają stawiać na swoim i trudno ich przekonać do zmiany zdania. Nie cierpią być ignorowane i lekceważone, wtedy ich nastrój i zachowanie jeszcze bardziej się pogarsza. Niestety obcowanie z nimi na dłuższą metę może być męczące i uciążliwe.

Udostępnij:

M A


Zobacz więcej


Sklep

subscribe img