Horoskop na JESIEŃ 2022! Co mówią gwiazdy o miłości, zdrowiu i pieniądzach?

Szykują się zawirowania i rewolucje, czy może czeka Cię spokojny czas pełen miłych i dobry momentów? Nie da się ukryć, że każdy znak zodiaku potrafi trzymać w ryzach swoje emocje i sprawić, że szybko uporasz się z problemami, jakie będzie rzucał los pod Twoje nogi. Horoskop na jesień 2022 pozwoli Ci lepiej się przygotować do nadchodzących ponurych dni i stawić czoła wszelkim przeciwnościom losu. Poznaj horoskop dla wszystkich znaków zodiaków na jesień 2022!

Baran (21.03-19.04)

ZDROWIE: Barany czeka huśtawka nastrojów, a nawet roztargnienie. Jesienna aura mocno da się Wam we znaki, więc lepiej zwrócić szczególnie uwagę na kondycję psychiczną. Pamiętaj, że warto w ciągu dnia znaleźć chwilę na wyciszenie, co pozwoli Ci ukoić skołatane nerwy.

MIŁOŚĆ: W miłości nie zawsze trzeba postawić na swoim. Odpuść, kiedy widzisz, że rządzą Tobą emocje. Panuj nad sobą i pamiętaj, że nic na siłę.

PIENIĄDZE: Możesz poczuć się nieco przytłoczony, jednak pamiętaj, żeby nie dać dojść do głosu swoim emocjom. Czasami warto poprosić kogoś o pomoc, co znacznie ułatwi Wam Waszą pracę. Wasze finanse będą na stabilnym poziomie.

Byk (20.04-20.05)

ZDROWIE: Byki mogą liczyć na odpoczynek, co znacznie poprawi Wasz nastrój i zdrowie. Nie bierzcie sobie zbyt wiele na głowę, gdyż może to powodować osłabienie i rozdrażnienie. Wasz organizm będzie wysyłał Wam sygnały, których nie warto bagatelizować.

MIŁOŚĆ: W miłości możliwa zazdrość. Nie pozwól jednak, aby zepsuło to relację, która jest dla Ciebie naprawdę ważna. Miej na uwadze, że bliska Ci osoba jest dla Ciebie ogromnym wsparciem i bądź też takim dla niej.

PIENIĄDZE: Uczciwość-tym kieruj się, jeżeli chodzi o sprawy finansowe. Słuchaj swojej intuicji i zawsze ufaj zdobytej wiedzy. Nie daj się podjeść, gdyż ktoś będzie próbował wykorzystać Twoją naiwność. Cierpliwość i pracowitość na pewno Ci popłacą.

Bliźnięta (21.05-21.06)

ZDROWIE: Bliźniaki nie muszą zbytnio martwić się o zdrowie. Jesienna aura nie da się Tobie szczególnie we znaki. Popracuj jednak nad samooceną i myślami tak samo, jak dbasz o inne części ciała.

MIŁOŚĆ: Obowiązki mogą stanąć na drodze uczuciom i miłości. Warto jednak wziąć pod uwagę, że świętowanie sukcesów lepiej smakuje we dwójkę niż w samotności. Nie bądź zbyt wymagający, gdyż może to spowodować, że pewnego dnia zostaniesz sam.

PIENIĄDZE: W pracy nie będziesz mógł liczyć na specjalne profity, dlatego pilnuj swoich wydatków. Choć w portfelu nie będzie się przelewać, to też nie będziesz narzekać na brak gotówki. Żyj chwilą i ciesz się z tego, co masz.

Rak (22.06-22.07)

ZDROWIE: Raki mogą potrzebować wsparcia, jeżeli chodzi o sprawy zdrowotne. Nie użalaj się jednak nad sobą i przyjmij pomoc od osób, które chcą bezinteresownie Ci pomóc. Kontakty z bliskimi to jedyny sposób, aby przetrwać ciężkie chwile.

MIŁOŚĆ: Nie zamykaj się w sobie i bądź bardziej otwarty na ludzi i relacje. Bliskie osoby zawsze będą stały za Tobą murem, dlatego też nie odrzucaj ich pomocy. Łatwiej pokonuje się przeciwności losu we dwójkę niż samemu.

PIENIĄDZE: Unikaj podejmowania ryzykownych decyzji. Zastanów się dwa razy, nim będzie chciał wydać pieniądze na rzecz, której tak naprawdę nie potrzebujesz. Lepiej wstrzymać się przed działaniem, kiedy ma się jakiekolwiek wątpliwości.

Lew (23.07-22.08)

ZDROWIE: To będzie dobry czas, a zdrowie nie będzie Ci przeszkadzać w realizacji kolejnych celów i marzeń. Czasami jednak warto odpuścić imprezy i postawić na sport. Twoje ciało Ci to wynagrodzi.

MIŁOŚĆ: Poczuje silniejsze bicie serca, a gwiazdy wprost mówią, że nadchodzą wielkie zmiany. Doskonale wiesz czego chcesz, dlatego czasami nie warto się zbyt długo zastanawiać, gdyż szczęście może Ci przejść koło nosa.

PIENIĄDZE: Jeżeli zbyt łatwo oddajesz się drogim przyjemnością, to miej się na baczności. Dobra passa będzie trwać, jednak pamiętaj, że w ciągu sekundy można stracić coś, na co się długo pracowało.

Panna (23.08-22.09)

ZDROWIE: Zdecydowanie Twoje ciało potrzebuje odpoczynku, o którym marzysz od dłuższego czasu. Nie pozwól, by osoby ze złą energią przenosiły ją na Ciebie. Rób to, co dla Ciebie najlepsze, a choroby nie będą dawać się Ci we znaki.

MIŁOŚĆ: Jesień będzie dla Ciebie udana. Udana relacja z bliską osobą pozwoli Ci przejść przez jesienną aurę z uśmiechem na ustach. Wykorzystaj swoją wrodzoną finezję, a Twój związek rozkwitnie.

PIENIĄDZE: Będzie lżej i łatwiej, jednak pamiętaj, że taki stan nie trwa wiecznie. Czasami warto trzymać rękę na pulsie i nie dać się namówić na niepotrzebne wydatki. Pamiętaj, że oszczędność jest lepsza niż rozrzutność, bo przed Tobą wiele wydatków.

Waga (23.09-22.10)

ZDROWIE: Zdaj sobie sprawę z tego, że nikt o Ciebie lepiej nie zadba niż Ty sam. Pomyśl o wyjeździe za miasto, co pozwoli uporać Ci się ze stresem, który źle wpływa na Twoje samopoczucie. Postaw na zdrowy tryb życia.

MIŁOŚĆ: Wreszcie przyjdzie czas, aby pokazać, jaki naprawdę jesteś. Urośnie poczucie twojej wartości, co zdecydowanie pozwoli Ci inaczej spojrzeć na sprawy sercowe. Nie kieruj się złymi emocjami, gdyż nie wyjdzie Ci to na dobre.

PIENIĄDZE: Nie nadużywaj swoich oszczędności, gdyż odłożone pieniądze szybko mogą się skończyć. Warto zostawić parę groszy na czarną godzinę.

Skorpion (23.10-21.11)

ZDROWIE: Jesienna aura może dać się we znaki Skorpionom i wprowadzić je w ponury i melancholijny nastrój. Odsapnij i korzystaj z propozycji bliskich osób, co pozwoli szybko Ci zapomnieć o problemach, które odbijają się na twoim samopoczuciu.

MIŁOŚĆ: Zbyt pochopne podejmowanie decyzji i brak zdecydowanie może spowodować chwilowe problemy w życiu uczuciowym. Postaw na cierpliwość i rozmowę, a wszystkie miłosne nieporozumienia szybko zostaną rozwiązane.

PIENIĄDZE: Jesień nie przeszkodzi Ci w pracy, gdzie ktoś doceni Twoje starania. Jest możliwość zarobienia większych pieniędzy, jednak nie rób tego kosztem najbliższych. Sukces nie przyjdzie od razu, a rodzina może mieć Ci nadgorliwość za złe. Wszystkie decyzje podejmuj powoli i z zimną głową.

Strzelec (22.11-21.12)

ZDROWIE: Zdrowie może płatać Ci figle. Tych dobrych chwil będzie tyle samo co złych, jednak nigdy się nie poddawaj. Nie pozwól rządzić Tobą negatywnym myślom. Postaw na odpoczynek i regenerację.

MIŁOŚĆ: Nie reaguj od razu pod wpływem emocji i pozwól sobie ochłonąć nim podejmiesz jakąś decyzję, której potem możesz żałować. Bądź wyrozumiały i cierpliwy, a druga połówka Ci to wynagrodzi.

PIENIĄDZE: W sprawach finansowych możliwe kłopoty. Tutaj również nie rób niczego pod wpływem emocji. Tylko spokój może Cię uratować. Zagryź zęby i rób swoje. W końcu zobaczysz efekty.

Koziorożec (22.12-19.01)

ZDROWIE: Zwróć większą uwagę na sferę psychiczną. Nie bierz sobie zbyt wiele na głowę i nie pozwól, aby praca zawładnęła nad Twoim życiem. Odpoczynek pozwoli Ci na chwilę zapomnienia. Twój organizm też potrzebuje czasami przerwy od natłoku obowiązków.

MIŁOŚĆ: W miłości będzie sporo się działo. Ktoś będzie potrzebował Twojej pomocy lub towarzystwa. Zawsze bądź sobą i nie ukrywaj swoich uczuć. Miłość zdecydowanie dodaje skrzydeł i to właśnie teraz tego potrzebujesz.

PIENIĄDZE: To nie będzie dobry czas na branie sobie zbyt wielu projektów na głowę. Lepiej robić swoje, a w ogólnym rozrachunku i tak wyjdziesz na plus. Zamiast pogoni za pieniądzem skup się na relacji z bliskimi i rodziną.

Wodnik (20.01-18.02)

ZDROWIE: Przed Tobą pracowity czas. Pamiętaj jednak, żeby dbać o siebie i nie robić pewnych rzeczy za wszelką cenę. Nie lekceważ pierwszych objawów osłabienia organizmu. Bądź ostrożna, bo choroby nie wybierają.

MIŁOŚĆ: W związku chodzi przede wszystkim o zrozumienie, szacunek i być oparciem dla bliskiej osoby. Nikt nigdy nie mówił, że będzie łatwo. Warto zastanowić się najpierw nad sobą, co z siebie dajesz, a następnie wziąć pod uwagę swoje oczekiwania.

PIENIĄDZE: Jest szansa na powiększenie domowego budżetu, jednak nie rób niczego w pośpiechu. Zastanów się dwa razy, zanim zainwestujesz pieniądze, gdyż możesz łatwo popełnić błąd. Bądź czujny, a wszystko pójdzie po Twojej myśli.

Ryby (19.02-20.03)

ZDROWIE: Nie zamartwiaj się na zapas, gdyż może to źle wpłynąć na Twoje zdrowie. Nie bierz sobie zbyt wielu obowiązków na głowę, gdyż nie da się dać z siebie wszystkiego na wielu frontach. Zwracaj uwagi na sygnały, które wysyła Twój organizm. Przystopuj.

MIŁOŚĆ: W natłoku codzienności nie zapomnij o uczuciowej sferze swojego życia. Warto otworzyć się na nowe znajomości, które mogą owocować w przyszłości. Ryby będące w stałych związkach znajdą w swojej drugiej połówce wsparcie i ukojenie w trudnych chwilach.

PIENIĄDZE: W sprawach finansowych dobrze jest mieć plan i z rozsądkiem dysponować pieniędzmi. Możesz zatracić się w niepotrzebnych wydatkach, które nadszarpnął Twój portfel. Pamiętaj jednak, że zawsze po burzy wychodzi słońce.

Udostępnij: