Iga Świątek przerwała wywiad po niestosownym pytaniu dziennikarki TVP!

W ostatnich dniach Iga Świątek udzieliła wywiadu Marcie Kielczyk z „Wiadomości” TVP. W pewnym momencie, po niestosownym pytaniu dziennikarki, tenisistka zakończyła wywiad i nie odpowiedziała na zadane pytanie.

Iga Świątek

Iga Świątek to osoba, której raczej nie trzeba przedstawiać. Polska tenisistka zapisała się już na kartach historii jako jeden z najlepszych sportowców. W ostatnim czasie Świątek zmierzyła się w finale Us Open z Ons Jabuer. Po zaciętej walce zwyciężczyni turnieju mogła być tylko jedna.

Po zdobyciu pucharu, Świątek wyznała, że droga po zwycięstwo nie była łatwa:

Na pewno ten turniej był dla mnie wymagającym wyzwaniem. To jest Nowy Jork, w nim jest tak głośno, tak szalenie. Tyle pokus jest w tym mieście. Spotkałam tak wielu ludzi, którzy są dla mnie inspirujący. Poradziłam sobie z tym wszystkim mentalnie 

Iga Świątek zakończyła wywiad

W ostatni czwartek, polska tenisistka udzieliła  wywiadu dla Telewizji Polskiej. Podczas spotkania z Martą Kielczyk w Gościu Wiadomości, doszło do dość nieoczkiwanej sytuacji. Chociaż początkowo rozmowa przebiegała pomyślnie, w pewnym momencie dziennikarka zadał dość niestosowane pytanie, które nieco oburzyło Igę.

Te cechy, które na pewno pomogły mi w osiągnięciu sukcesu, to profesjonalizm, determinacja i to, że nie lubię odpuszczać, zostawiać rzeczy niedokończonych – mówiła Świątek.

ZOBACZ TAKŻE: Iga Świątek skrytykowana przez media

Wtedy dziennikarka TVP zapytała o prawo jazdy i adres, pod którym tenisistka zamieszka:

Mieszkanie… ma być? Co to zmienia? I kto będzie sąsiadem Igi Świątek? Czyli gdzie [to mieszkanie]?

Wtedy Iga dość stanowczo odpowiedziała, że nic na ten temat nie zdradzi, co więcej dając do zrozumienia, że pytanie było nie na miejscu:

Oj nie powiem, proszę pani. Tutaj mimo wszystko zachowam trochę prywatności i nie będę zdradzać. Tak, prawo jazdy od kilku miesięcy i korzystam z tego, uczę się jeździć na różnych samochodach, więc zyskuję doświadczenie. Na razie nie miałam żadnych nerwowych sytuacji na drodze. Może to wróży temu, że będę dobrze jeździć – odpowiedziała kończąc wywiad.

Udostępnij: