Te znaki zodiaku kłamią jak z nut! Sprawdź, czy do nich należysz!

Każdemu z nas zdarzyło się powiedzieć nieprawdę, czy zataić coś przed swoimi bliskimi. Ludzie kłamią z wielu powodów, jednak są znaki zodiaku, którym mówienie nieprawdy przychodzi łatwo. Zobacz, które znaki zodiaku to urodzeni kłamcy. Należysz do nich?

Znak zodiaku może powiedzieć wiele o osobowości człowieka. Jak się okazuje, są również i takie znaki, które potrafią kłamać bez mrugnięcia okiem, a mówienie nieprawdy nie jest dla nich niczym nadzwyczajnym. Jeżeli wierzyć astrologom, to poniższe znaki zodiaku to urodzeni kłamcy i ciężko rozpoznać, kiedy mówią prawdę, a kiedy koloryzują.

ZOBACZ TAKŻE:  Osoby o tych imionach kłamią jak z nut! Sprawdź, czy do nich należysz!

Najbardziej nieszczere znaki zodiaku

1. Ryby

Ryby to jeden z tych znaków zodiaku, który choć jest niepozorny, to nieźle potrafi zaleźć za skórę. Osoby spod znaku Ryb są doskonałymi obserwatorami i świetnymi manipulatorami. Potrafią dla własnych korzyści kłamać prosto w oczy i choć nie są tak nikczemne, jak Skorpiony, to potrafią sami uwierzyć we własne kłamstwa. Ryby mają to do siebie, że żyją w swoim świecie i często są skupione tylko na sobie. Lubią wmawiać sobie różne rzeczy i nie dopuszczać do siebie niewygodnych faktów.

2. Skorpion

To zdecydowanie znak zodiaku, który jest na szczycie listy zodiakalnych kłamców. Skorpiony mają z reguły ciężki charakter. Mają to do siebie, że manipulowanie sprawia im przyjemność i potrafią kłamać, aby tylko osiągnąć własne cele. Mówią nieprawdę, kiedy tylko wyczują, że im się to opłaca. Są w stanie oszukać nawet wykrywacz kłamstw. Skorpiony to zdecydowanie mistrzowie konfabulacji.

3. Bliźnięta

Bliźnięta mają talent do wymyślania i kolorowania rzeczywistości. Ich bujna wyobraźnia niejednokrotnie spowodowała, że w opowiadanych przez nie historiach było sporo nieprawdy. Bliźnięta uwielbiają niemal do każdej historii dodać coś od siebie, bo często ponosi je fantazja. Trzeba na nie uważać, kiedy są pod wpływem alkoholu lub innych używek, bo wówczas nie kontrolują tego, co opowiadają. Czasami lepiej nie brać na poważnie tego, co mówią.

4. Baran

Barany są bardzo wyczulone na swoim punkcie i lubią kłamać, żeby chronić swój wizerunek. Często wymyślają niestworzone historie, aby tylko postawić siebie w dobrym świetle. Kłamstwo ich nie bawi, dlatego też konfabulują tylko w wyjątkowych sytuacjach, kiedy są do tego zmuszone. Niemniej jednak warto na nie uważać, bo nie cofną się przed niczym, jeżeli mieliby na tym stracić.

5. Waga

Choć wydawałoby się, że Waga to jeden z najpoważniejszych znaków zodiaku, to i jej zdarza się kłamać. Niemniej jednak osoby spod znaku Wagi dopuszczają się kłamstwa tylko, kiedy wymaga tego sytuacja. Kłamią, aby nie zrobić innym przykrości. Choć cel sam w sobie jest szlachetny, to jednak na kłamstwo nie ma wytłumaczenia. Wagi to mistrzowie kłamstwa w białych rękawiczkach. Najczęściej kłamią, żeby pomóc, jednak nie zawsze im się to udaje.

Udostępnij: