Najlepsze cytaty Adka z „Lombard. Życie pod zastaw”. Murański zmarł w wieku 29 lat

Mateusz Murański zmarł w minioną środę. Ciało mężczyzny odnaleziono w jego mieszkaniu. 29-letni sportowiec znany był widzom także z ekranu. Fani z pewnością pamiętać go będą między innymi z roli syna właściciela lombardu w serialu „Lombard. Życie pod zastaw”. Przedstawiamy najlepsze cytaty serialowego Adka.

W minioną środę w godzinach popołudniowych media zaczęły informować o śmierci Mateusza Murańskigo. Znany w środowisku freak fight sportowiec swoją ostatnią walkę w oktagonie stoczył w grudniu ubiegłego roku. Na początku lutego Murański miał wziął udział także w 17 gali Fame MMA, ale ostatecznie do walki jednak nie doszło.

Murański zmarł 8 lutego, a ciało mężczyzny znalezione zostało w jego mieszkaniu, po tym, jak członek rodziny Mateusza zgłosił, że nie można się z nim skontaktować. Wciąż nie ma oficjalnych informacji dotyczących przyczyny śmierci Murańskiego, ale jak wiadomo od prokuratury, wykonana ma zostać sekcja zwłok zmarłego 29-latka.

W dniu dzisiejszym (8 lutego) pojawiło się zgłoszenie ujawnienia zwłok w mieszkaniu. Zwłoki zostały ujawnione przez członka rodziny mężczyzny, który nie mógł się z nim skontaktować. Zaniepokojony pojechał do mieszkania. Na miejscu wykonywane były czynności z udziałem biegłego. Nie stwierdzono działania osób trzecich. Przyczyny śmierci do ustalenia w trakcie sekcji zwłok” – powiedziała prokurator Grażyna Wawryniuk dla SE.pl

 

Najlepsze cytaty Adka z „Lombard. Życie pod zastaw”

Mateusz Murański poza tym, że często walczył na galach typu freak fight, zajmował się także aktorstwem. Widzowie znali go z ról w takich produkcji jak „Lombard. Życie pod zastaw”, „Asymetria”, „Inni ludzie”, a także z nominowanego do Oscara filmu „IO”.

To właśnie rola Adka Barskiego przyniosła mu ogromną popularność, a teksty syna właściciela lombardu, dla fanów serialu stały się już niemal kultowe.

Przypominamy najlepsze teksty Adka z „Lombardu”:

Ja byłem niemal pewny, że to kradzione, ale co? Nie moja broszka. Ważne, że hajs się zgadza

Ta babeczka zupełnie nie była w moim guście, ale jakoś nie mogłem się jej oprzeć. Coś mnie do niej ciągnęło –

Pocą to się nogi nocą, a ty nie świruj. Na policję ma iść i kolegę wsypać?

Im szybciej do niej dotrze, że nie ma talentu, tym mniej będzie cierpieć. Wszystkim to wyjdzie na dobrze

No wiesz, usługi kompleksowe to jest moja dewiza

Tatuś, skończmy to już pierdolamento

To, że kobieta jest atrakcyjna, o niczym nie świadczy

Udostępnij: