Katarzyna Glinka ma guza. „Do czasu diagnozy umierałam z przerażenia”

Katarzyna Glinka za pośrednictwem swojego profilu w mediach społecznościowych podzieliła się ze swoimi obserwatorami szczerym wyznaniem. Aktorka zdradziła, że niedawno sama wykryła guza w piersi.

Kasia Glinka to znana i lubiana polska aktorka, która ma na swoim koncie udział w wielu produkcjach serialowych, filmowych, a także teatralnych. Jedną z ról, która przyniosła jej ogromną popularność, jest wcielenie się w postać Kasi Górki w dwójkowym serialu "Barwy szczęścia", w którym gra już od kilkunastu lat.

Ostatnio w mediach głośno było o życiu prywatnym gwiazdy, gdy okazało się, że związek Glinki i jej partnera to już przeszłość. Katarzyna od kilku lat związana była z Jarosławem Bienieckim. Para zaręczyła się w 2019 roku, a w maju 2020 roku na świat przyszedł ich syn Leo. Kilka miesięcy temu Glinka potwierdziła doniesienia o rozstaniu z ojcem swojego drugiego syna.

Katarzyna Glinka ma guza w piersi

Aktorka należy do grona polskich gwiazd, które aktywnie prowadzą swój profil w mediach społecznościowych. Glinka często zamieszcza w sieci nowe zdjęcia i relacje, dzięki czemu jest w stałym kontakcie ze swoimi fanami.

W minioną środę na profilu 45-latki pojawił się nowy post, w którym tym razem Kasia podzieliła się z obserwatorami własnym doświadczeniem dotyczącym jej zdrowia.

Glinka wyznała, że kilka dni temu wykryła u siebie guza w piersi. Na szczęście okazał się niegroźny.

Kilka dni temu wykryłam u siebie guzka w piersi. Do czasu diagnozy umierałam z przerażenia ….Guzek jest duży, ma prawie centymetr. Na szczęście nie jest groźny…🙌

Aktorka zdecydowała się podzielić swoją historią, po to, aby zwrócić uwagę swoim obserwatorkom, aby się regularnie badały.

Jednak wyrzuty sumienia, ze ostatnie badanie kontrolne robiłam ponad rok temu dosłownie mnie przygniatały.. Bo moje szanse na wyleczenie, gdyby guz okazał się złośliwy byłyby pewnie niewielkie …Dziewczyny, badajcie się. Niech ten mój przykład da Wam impuls do tego, żeby nie czekać - zaapelowała

Zobacz także: Mama Mateusza Murańskiego przerywa milczenie: „Póki żyć będę… będę myślała o ściganiu jej"

Udostępnij: